فهرست مطالب


قیمت اتصالات لوله پلی اتیلن

اتصالات لوله پلی اتیلن یکی از سازه های صنعتی است که قیمت های متنوعی دارد. سایز و فشار لوله بر روی قیمت اتصالات لوله پلی اتیلن تاثیر مستقیمی دارد و هر چه ابعاد این لوله بیشتر بوده و دارای فشار تحملی بالاتری باشد، هزینه آن نیز افزایش می یابد. اتصالات لوله پلی اتیلن انواع مختلفی دارد که اتصالات پیچی یکی از مهم ترین و پرکاربردترین آن ها می باشد. با توجه به این که برای تولید اتصالات لوله پلی اتیلن از مواد اولیه مختلفی استفاده می شود، باید به صورت روزانه قیمت آن را استعلام کرد. پلی تیتان صنعت یکی از تولید کنندگان معتبر انواع اتصالات لوله پلی اتیلن که باکیفیت ترین و ارزان ترین اتصالات را به تولید می رساند. جهت استعلام قیمت اتصالات لوله پلی اتیلن از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با این تولید کننده تماس بگیرید.

اتصالات لوله پلی اتیلن به دلیل دوام و استحکام بسیار بالا و کارکرد طولانی مدت قابل استفاده در صنایع گاز، آب و کشاورزی می باشد. این اتصالات در اتصالات لوله کشی، تاسیسات هوایی، دریایی، سطحی، آب و فاضلاب شهری و کانال های برق و مخابرات مورد استفاده قرار می گیرد. اتصالات لوله پلی اتیلن جوشی یکی از بهترین اتصالات محسوب می شود.

نحوه بستن اتصالات لوله پلی اتیلن

برای بستن اتصالات لوله پلی اتیلن باید مراحل متعددی را طی کنید. در زیر به اصلی ترین مراحل اشاره می کنیم:

در ابتدای بستن اتصالات لوله پلی اتیلن باید اتصالات را از یکدیگر باز نمایید. سپس قطعه سفید رنگ نگهدارنده یا همان اسپیلیت رینگ را در گوشه ای بگذارید و سر لوله های متصل به یکدیگر را به صورت کامل سوهان بکشید تا تمامی پلیسه ها و اضافات آن از بین برود.

پس از این که لبه های اتصالات لوله پلی اتیلن به خوبی صاف و صیقل شدند لوله را به سمت دیگر آن فشار دهید تا کاملا بر روی محل اصلی قرار گیرد.

مهره را نزدیک بخش رزوه شده آورده و با استفاده از آچار مخصوص آن را تا انتها سفت نمایید.

مهره را باز کرده و از سایر قسمت های اتصال دور کنید.

در آخرین مرحله پس از باز کردن حلقه سفید رنگ باید اتصالات را به خوبی محکم کنید. برای این کار شما نیاز به آچار مخصوص دارید.

بستن اتصالات لوله پلی اتیلن نیاز به تجربه و دقت بالایی دارد و تمامی مراحل باید به صورت اصولی انجام شود. همچنین بری این که به خوبی اتصالات با یکدیگر مچ گردند نیاز به آچار و ابزارهای مخصوصی دارد. پلی تیتان صنعت می تواند در راستای بستن اتصالات لوله پلی اتیلن شما را راهنمایی کند.

آموزش اتصالات لوله پلی اتیلن

اتصالات لوله پلی اتیلن نوعی لوله است که به وسیله پلیمریزاسیون گاز اتیلن ایجاد می شود. انعطاف و نصب ساده، قدرت تحمل گرمایی بالا، طول عمر بالا و کاربرد در آب شرب بهداشتی از جمله مزایای اتصالات لوله پلی اتیلن به شمار می رود. با توجه به پوسیدگی و خوردگی بسیار بالای اتصالات لوله پلی اتیلن در کشاورزی و باغداری بسیار ایده آل می باشد. آموزش اتصالات اتصالات لوله پلی اتیلن اهمیت بسیاری دارد. برای این که بتوانید این اصتالات را به خوبی نصب کنید ابتدا باید تمامی اصول و قواعد آن را یاد بگیرید و با توجه به آن نصب صحیحی داشته باشید.

اتصالات لوله پلی اتیلن آبیاری

اتصالات لوله پلی اتیلن یکی از مهم ترین لوازم برای آبرسانی و آبیاری می باشد. برای راه اندازی یک سیستم آبرسانی حرفه ای نیاز به اتصالات لوله پلی اتیلن است. این اتصالات در ابعاد و انواع مختلفی جهت مصارف مختلفی تولید می شوند. جنس اتصالات لوله پلی اتیلن باید ضدآب باشد تا بتواند در برابر نم و رطوبت از خود مقاومت نشان دهد. برای نصب اتصالات لوله پلی اتیلن در همان ابتدا باید هزینه بالایی را پرداخت کنید ولی با یک پرداخت شما تا مدت های طولانی می توانید از این اتصالات بهره برده و در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. شما با استفاده از اتصالات لوله پلی اتیلن آبیاری می توانید درختانی سرسبز و شاداب و پرمیوه داشته باشید. با بهره گیری از اتصالات لوله پلی اتیلن می توانید تا حد بسیار زیادی در مصرف آب صرفه جویی کنید. در زیر به برخی از مزایای اتصالات لوله پلی اتیلن اشاره می کنیم:

روش اتصال بسیار آسان و ساده

مقاوم در مقابل کود و مواد شیمیایی

مقاوم در مقابل اشعه های ماوراء بنفش

عمری طولانی و ماندگار

باز و بسته شدن آسان

مقاوم در مقابل رطوبت و پوسیدگی

اجزای اتصالات لوله پلی اتیلن آبیاری اهمیت بسیاری دارد. برای نصب این اتصالات ابتدا باید به محل نصب توجه کنید. فاکتورهایی همچون فاصله درختان، طول لوله ها و قسمت های مختلف زمین های کشاورزی بر روی محل نصب تاثیر می گذارد. برای این که مقاومت اتصالات لوله پلی اتیلن افزایش یابد باید ابتدا لوله ها را به خوبی تمیز کنید.

برای خواندن مطالب درمورد پلی اتیلن

اتصالات لوله پلی اتیلن فاضلابی

اتصالات لوله پلی اتیلن فاضلابی نوعی اتصالات جوشی است که در مقایسه با سایر اتصالات می تواند در برابر فشارهای پایین مقاومت کند. به همین دلیل از قیمت پایینی نیز برخوردار می باشد. این نوع اتصالات اکثرا در به صورت ثقلی در پروژه های انتقال آب مورد استفاده قرار می گیرد. اتصالات لوله پلی اتیلن فاضلابی از نظر نوع بسیار متنوع هستند و دارای ویژگی های زیر می باشد:

مقاوم در مقابل ترک خوردگی و شکستگی ناشی از فشارهای وارده داخلی بر آن ها

مقاوم در مقابل ساییدگی و خوردگی و ارتعاشات ناشی از زلزله

مقاوم در برابر زنگ زدگی

انواع اتصالات لوله پلی اتیلن

اتصالات لوله پلی اتیلن با توجه کارکردی که دارد در گروه مختلفی قرار می گیرد. در زیر به انواع این اتصالات اشاره می کنیم:

اتصالات زانویی

اتصالات درپوش

اتصالات سه راهی

اتصالات چهار راهی

اتصالات فلنچ

اتصالات بوشن

اتصالات موفه بلند یا کوتاه

اتصالات تبدیل

اتصالات سیفون

اتصالات مغزی

اتصالات لوله پلی اتیلن

مزایای استفاده از اتصالات لوله پلی اتیلن

اتصالات لوله پلی اتیلن مزایای بسیاری دارد و از این رو مشتری را ترغیب به خرید این اتصالات می کند. از جمله این مزایا عبارت است از: پلی اتیلن در برابر فشارهای بالا و ضربه مقاومت بسیار بالایی دارد. این اتصالات در مقابل تغییرات ناگهانی حجم سیال مقاومت نشان می دهد. مقاوم در مقابل سایش و خوردگی از دیگر مزایای اتصالات لوله پلی اتیلن به شمار می رود. این اتصالات نصب بسیار آسان و ساده ای دارد و در زمان کوتاهی انجام پذیر است. انعطاف پذیری بالا و وزن پایین این اتصالات نصب و راه اندازی آن را آسان می کند. اتصالات پلی اتیلن در خطوط انتقال مواد شیمیایی کاربرد دارد. قیمت ارزان این اتصالات فروش آن را در بازار افزایش داده است.

قطعات اتصالات لوله پلی اتیلن

اتصالات لوله پلی اتیلن از اجزا و قطعات مختلفی ساخته شده است که هر کدام از آن ها نقش خاصی را در این اتصالات ایفا می کنند. از جمله اصلی ترین قطعات اتصالات لوله پلی اتیلن می توان به اسپیلت، بوشینگ، اورینگ و بدنه و سرپیچ اشاره کرد. برای این که از کیفیت اتصالات لوله پلی اتیلن مطمئن شوید باید به کیفیت و نحوه کارکرد این قطعات توجه داشته باشید. با شناخت بهتر این قطعات و نحوه اتصال آن ها به یکدیگر می توان نصب بهتری داشت.

خرید اتصالات لوله پلی اتیلن

خرید اتصالات لوله پلی اتیلن یکی از مهم ترین عواملی است که باید با دقت بسیار بالایی انجام می شود. کیفیت و ساختار این اتصالات بر روی کارکرد آن ها تاثیر بسیاری می گذارد. بنابراین برای خرید این اتصالات باید به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید. اتصالات لوله پلی اتیلن از قطعات مختلفی ساخته می شود که کیفیت آن بر روی کارکرد و عمر اتصالات تاثیر می گذارد. پلی تیتان صنعت یکی از نمایندگی های بسیار فعال فروش انواع اتصالات لوله پلی اتیلن در ایران است و این افتخار را دارد که محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای مشتریان به فروش می رساند. جهت خرید و سفارش این اتصالات از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت تماس بگیرید.

اتصالات لوله پلی اتیلن پیچی

اتصالات لوله پلی اتیلن پیچی یکی از برترین و پرفروش ترین اتصالات موجود در بازار است. این اتصالات برای شبکه های آبرسانی روستایی و شهری، سیستم های آبیاری تحت فشار در کشاورزی، آبرسانی و فاضلاب صنعتی، تاسیسات انتقال اسیدی، قلیایی و شیمیایی و … مورد استفاده قرار می گیرد. این اتصالات ویژگی های بسیار خاص و ویژه ای دارد که مقاومت بالای آن در برابر ترک خوردگی و شکستگی از مهم ترین ویژگی های این اتصالات می باشد. برای نصب اتصالات لوله پلی اتیلن پیچی باید دقت زیادی کنید و تمامی اصول آن را رعایت نمایید. اتصالات لوله پلی اتیلن پیچی انواع مختلفی دارد و پیش از نصب آن باید به تمیزی لوله ها توجه داشته باشید. این اتصالات در برابر دمای بالا نیز مقاوم است به همین دلیل می توان آن را در مکان ها و یا سیستم های آب گرم استفاده کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اتصالات لوله پلی اتیلن و انواع آن با کارشناسان پلی تیتان صنعت تماس بگیرید.

 انعطاف و نصب ساده، قدرت تحمل گرمایی بالا، طول عمر بالا و کاربرد در آب شرب بهداشتی از جمله مزایای اتصالات لوله پلی اتیلن به شمار می رود.

اتصالات لوله پلی اتیلن یکی از مهم ترین لوازم برای آبرسانی و آبیاری می باشد .

این اتصالات برای شبکه های آبرسانی روستایی و شهری، سیستم های آبیاری تحت فشار در کشاورزی، آبرسانی و فاضلاب صنعتی، تاسیسات انتقال اسیدی، قلیایی و شیمیایی و … مورد استفاده قرار می گیرد.