اتصالات پلی اتیلن

اتصالات پلی اتیلن

اتصالات پلی اتیلن از محولات پر مصرف در صنعت آبیاری و آبرسانی می باشد و سایز و انواع متفاوتی وجود دارند.از این تجهیزات جهت تغییر زاویه جهت جریان سیالات ،اتصال لوله ها به یکدیگر و … استفاده می شود.برای کسب اطلاعات کامل تر در ادامه مقاله با ما همراه باشید.
فهرست مطالب

لوله و اتصالات پلی اتیلن

اتصالات پلی اتیلن تجهیزاتی است که در تاسیسات و لوله کشی های صنعتی جهت تغییر زاویه مسیر جریان سیالات، اتصال لوله ها به یکدیگر، تغییر قطر لوله کشی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از مهم ترین مزایا قابلیت اتصال سریع و راحت آن می باشد.

در این اتصالات اجزا و قطعات مختلفی به کار رفته است که می توان با استفاده از آن بهترین اتصالات را داشت.

در حال حاضر بسیاری از خط تولیدات صنعتی از اتصالات پلی اتیلن بهره می برند.

اتصالات پلی اتیلن

یکی از برترین و معروف ترین اتصالات موجود در بازار مدل پیچی و رزوه ای می باشد که با استفاده از مادگی اتصال داشته و نیازی به جوش دادن ندارد.

استفاده از این اتصالات در آب رسانی ها و آبیاری ها خصوصا در باغ ها بالاترین کاربرد را دارد. برای تولید اتصالات پلی اتیلن از اتصالات خاصی استفاده می کنند به همین دلیل از ایمنی بسیار بالایی برخوردار می باشند.

ویژگی اتصالات پلی اتیلن

اتصالات پلی اتیلن ویژگی های متعددی دارد که عبارت است از:

مقاوم در برابر خستگی

مقاوم در برابر خوردگی

دارای عمر ۵۰ ساله

نصب بدون تراشه

تعمیر و نگهداری آسان و کم هزینه

اجزای سریع و سهولت در نصب

عدم نیاز به پوشش

اتصالات بدون نشت

سازگار با محیط زیست

وزن بسیار پایین

قابلیت رسوب ناپذیری

مقاوم در مقابل حلال های آلی

مقاوم در مقابل گرما و سرمای شدید

جابجایی آسان اتصالات پلی اتیلن

یکی از ویژگی های مهمی که باعث فروش بالای اتصالات در بازار شده است، جابجایی آسان این محصول می باشد.

اتصالات پلی اتیلن در مقایسه با موارد مشابه وزن بسیار سبکی دارد و از این رو نصب آن بسیار آسان و راحت است.

همچنین بسیار منعطف است به همین دلیل می توان آن را راحت خم کرد و در همه مکان ها نصب نمود.

لیست اتصالات پلی اتیلن

اتصالات پلی اتیلن انواع مختلفی دارد که با استفاده از آن لوله ها به شیوه های مختلفی به یکدیگر متصل می شوند. در زیر به برخی از مهم ترین اتصالات پلی اتیلن اشاره می کنیم:

اتصال پیچی

اتصال الکتروفیوژن

اتصال دنده ای

اتصال کمربندی

اتصال جوشی فشار قوی

اتصال جوشی فاضلابی

برای خواندن مطالب درمورد پلی اتلین

اتصالات پلی اتیلن جوشی

اتصالات پلی اتیلن جوشی شامل انواع فلنج و رینگ، تبدیل، زانو و سه راهی می باشد. ابعاد و اندازه این اتصالات می تواند بر اساس سفارشات مشتریان تولید شود.

اتصالات  از اجزای مختلفی تشکیل شده است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به اورینگ، بدنه، سرپیچ، بوشینگ و اسپلینگ رینگ اشاره کرد.

در واقع اتصالات پلی اتیلن جوشی برای اتصال بین دو لوله مورد استفاده قرار می گیرد. این اتصالات کاربرد بسیاری دارد و کیفیت آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

قیمت اتصالات پلی اتیلن جوشی در مقایسه با سایر اتصالات بالاتر است به همین دلیل برای مکان های مهم که نیاز به مقاومت بالایی دارد گزینه بسیار مناسبی می باشد.

اتصالات پلی اتیلن جوشی در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاومت بالایی دارد و دیرتر ترک می خورد. این اتصالات سطح داخلی و بیرونی صافی دارند و از این رو با ایجاد اصطکاک کمتر سرعت جابجایی را افزایش می دهند.

از جمله انواع اتصالات پیچی می توان به سه راه مساوی، زانو نر، سه راه نر، زانو مساوی، سه راه ماده، درپوش انتهایی، رابط ماده، رابط نر و تبدیل اشاره کرد.

سایر محصولات پلی تیتان صنعت

کاربرد اتصالات پلی اتیلن جوشی

سیستم آبرسانی: در سیستم روستایی و شهری از اتصالات پلی اتیلن برای انتقال آب استفاده می کنند. اتصالات  جوشی در این اتصالات رواج بیشتری دارد.

انتقال گاز: جهت صادرات و انتقال گاز لوله های پلی اتیلن گازی مورد استفاده قرار می گیرد که جهت از این اتصالات جهت اتصال بین دو لوله به کار برده می شود.

انتقال مواد شیمیایی: اتصالات پلی اتیلن در برابر مواد قلیایی، خورندگی اسیدها و مواد شیمیایی مقاومت بالایی از خود نشان می دهند به همین منظور از این اتصالات برای انتقال مواد شیمیایی بهترین گزینه به شمار می رود.

 

جهت کسب اطلات و ثبت سفارش تماس بگیرید:

اجزای اصلی اتصالات پلی اتیلن پیچی

اسپیلت

در اتصالات پلی اتیلن جوشی از اسپیلت های پلی استال استفاده می کنند تا در برابر تنش های فیزیکی پایداری بیشتر و مقاومت بالاتری داشته باشد. اسپیلت ها اجازه نمی دهند لوله های پلی اتیلن در فشارهای بالا از داخل اتصال دچار بیرون زدگی شوند.

اورینگ: اورینگ قطعه کوچک پلاستیکی است که بر روی لوله قرار گرفته و برای آب بندی استفاده می شود. این قطعه باید در برابر فشار انعطاف پذیری بالایی داشته باشد.

بوشینگ: بوشینگ بین اورینگ و اسپیلت قرار می گیرد و از جنس پلی اتیلن می باشد. در زمان اتصال روی قطعه، بوشینگ به اورینگ فشار بیشتری وارد می کند و از این رو آب بندی اتصالات را بیشتر می کند.

برای خواندن مطالب درمورد تولید لوله پلی اتیلن

نحوه بستن اتصالات پلی اتیلن

نصب صحیح اتصالات پلی اتیلن بر روی کیفیت آن ها تاثیر بسیاری می گذارد.

پیش از نصب این قطعه ابتدا باید لوله های مورد نظر را کاملا تمیز کنید و سپس اتصالات را به ترتیب بر روی لوله ها قرار دهید.

پیش از این که مهره ها را کاملا سفت کنید باید از جا رفتن قطعات مطمئن شوید.

برای افزایش آب بندی اتصالات بهتر است نوار تفلون استاندارد را در آن به کار ببرید.

بستن اتصالات پلی اتیلن نیاز به ابزار و تجهیزات مخصوصی دارد تا این اتصالا به خوبی صورت گیرد.

انواع اتصالات پلی اتیلن
انواع مختلف اتصالات پلی اتیلن

مزایای اتصالات پلی اتیلن

اتصالات پلی اتیلن مزایای بسیاری دارد که در زیر به برخی از مزایای آن اشاره می کنیم:

نصب آسان و سریع را نیز می توان یکی از مهم ترین مزایا دانست.

این اتصالات در بسیار مقاوم است و از این رو شما می توانید اتصالات پلی اتیلن را با اطمینان کاملی نصب کرده و از دوام این محصول در برابر ترکیدن و شکستگی اطمینان حاصل نمایید.

اتصالات پلی اتیلن در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوم هستند به همین دلیل آب سالمی را در دسترس خواهید داشت.

کیفیت ساخت اتصالات پلی اتیلن و از عمر و دوام بسیار بالایی برخوردار می باشد.

این اتصالات در مقایسه با کیفیت و مقاومتی که دارد، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

اتصالات پلی اتیلن انعطاف پذیری بالایی در ابعاد دارد و شما می توانید به صورت سفارشی این محصول را خریداری کنید.

نصب بدون تراشه از دیگر مزایای اتصالات پلی اتیلن به شمار می رود.

در اتصالات پلی اتیلن امکان هیچ گونه نشتی وجود ندارد.

خرید اتصالات پلی اتیلن

همان طور که در بالا اشاره کردیم، اتصالات پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین اتصالات در صنایع و آبیاری می باشد.

به همین دلیل در هنگام خرید این اتصالات باید به ایمنی و کیفیت آن توجه کنید. اتصالات پلی اتیلن باید در برابر ضربه و مواد شیمیایی بسیار مقاوم باشد به همین منظور در هنگام خرید این محصول باید تست کیفیت بر روی آن صورت گیرد.

پلی تیتان صنعت این افتخار را دارد که باکیفیت ترین و مقاوم ترین اتصالات پلی اتیلن را به مشتریان خود ارائه دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این اتصالات و سفارش آن تنها کافیست از طریق شماره های مندرج در سایت با این تولیدی تماس بگیرید.

بیشترین سوالات پرسیده شده توسط کاربران

برای لوله پلی اتیلن چه نوع اتصالاتی باید استفاده شود؟اتصالات PVC اتصالات پلاستیکی هستند که معمولاً با لوله های پلی اتیلن استفاده می شوند. اتصالات فولادی گالوانیزه خورنده نیستند و در برابر زنگ زدگی مقاوم هستند که به خوبی با کاربردهای آب کار می کنند.
اتصالات پلی اتیلن چیست؟فیتینگ لوله پلی اتیلن مخفف فیتینگ لوله پلی اتیلن است. لوله های پلی اتیلن را می توان به لوله در مواد دیگر توسط طیف وسیعی از اتصالات مکانیکی که از سازندگان مربوطه موجود است متصل کرد. اینها می توانند دوبیتی های انتقالی برای اتصال مستقیم لوله ها به یکدیگر یا اتصالات فلنجی باشند.
آیا PEX همان پلی اتیلن است؟پلی اتیلن متقاطع که معمولاً به اختصار PEX، XPE یا XLPE نامیده می شود، نوعی پلی اتیلن با اتصالات عرضی است. عمدتاً در سیستم‌های لوله‌کشی خدمات ساختمان، سیستم‌های گرمایش و سرمایش تابشی هیدرونیک، لوله‌کشی آب خانگی، و عایق برای کابل‌های برق با تنش بالا (ولتاژ بالا) استفاده می‌شود.

برای خواندن مطالب درمورد تولید کننده لوله پلی اتیلن

قیمت اتصالات پلی اتیلن

قیمت اتصالات پلی اتیلن یکی از موارد بسیار حائز اهمیت در هنگام خرید این محصول به شمار می رود. اتصالات پلی اتیلن قطعا یکی از محصولات پرکاربرد در صنعت آبیاری و آبرسانی می باشد.

این اتصالات سایزهای مختلفی دارد و در انواع مختلفی به تولید می رسد. جنس و کیفیت این اتصالات به صورت مستقیم بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد.

استفاده از این اتصالات در صنایع به گونه ای است که در صورت عدم کیفیت مطلوب می تواند خسارات بسیاری را به دنبال داشته باشد.

بر این اساس شما با پرداخت هزینه بیشتر باید اتصالات باکیفیت تری را خریداری کنید.

در حال حاضر فروشگاه های متعددی در زمینه فروش انواع اتصالات فعالیت دارند به همین دلیل هر یک از این شرکت ها با توجه به کیفیت و میزان مقاومت محصولات خود را با قیمت های مختلفی به فروش می رساند.

فاکتورهای متعددی بر روی قیمت اتصالات پلی اتیلن  تاثیر می گذارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به ابعاد پلی اتیلن، نوع آن، کیفیت، میزان انعطاف پذیری و … اشاره کرد.

جهت استعلام قیمت اتصالات پلی اتیلن تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با پلی تیتان صنعت تماس بگیرید.

این شرکت به صورت رقابتی با سایر نمایندگی ها فعالیت می کند و شما می توانید پایین ترین قیمت ها را از این شرکت بخواهید.

فروش اتصالات پلی اتیلن در پلی تیتان صنعت

پلی تیتان صنعت یکی از شرکت های بسیار باتجربه و متخصص در زمینه تولید انواع اتصالات پلی اتیلن است که برای تولید این اتصالات از عالی ترین مواد اولیه درجه یک بهره می برد.

این اتصالات بسیار مقاوم بوده و ایمنی بالایی دارد. مجموعه پلی تیتان صنعت در طی سال ها فعالیت خود توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب کند.

جهت مشاوره و خرید اتصالات پلی اتیلن تنها کافیست از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با این کارشناسان پلی تیتان صنعت تماس بگیرید.

اتصالات پلی اتیلن در تهران

افزایش روز افزون بکارگیری پلی اتیلن در صنایع به سبب آسان تر کردن عبور سیالات و … باعث بالا رفتن اهمیت آن در بازار گشته و متقاضیان بسیاری بدنبال خرید پلی اتیلن هستند در این شرایط تفاوت در جنس ،مقاومت و سایر ویژگی های مورد نظر مصرف کنندگان سبب ایجاد لیست قیمت لوله پلی اتیلن شده که از مهم ترین فاکتورهای انتخاب شدن محصول می باشد .

شرکت پلی تیتان صنعت با داشتن سابقه طولانی در حرفه خود و عرضه با کیفیت ترین محصولات پلی اتیلن در بین رقبیان همواره سعی در برطرف کردن نیاز مصرف کنندگان پلی اتیلن داشته است .

لذا در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن-  ۰۲۱۳۳۹۵۹۷۱۷  با همکاران ما تماس حاصل فرمایید یا جهت بازدید حضوری به آدرس- آزادگان ،خیابان شمس آباد،خیابان قائم آل محمد،کوی وحدت،پلاک۷و۹   – مراجعه فرمایید دوستان ما آماده پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

موقعیت مکانی شرکت پلی تیتان صنعت در تهران
سوالات متداول اتصالات پلی اتیلن

سیستم آبرسانی

انتقال گاز

انتقال مواد شیمیایی

اتصال پیچی

اتصال الکتروفیوژن

اتصال دنده ای

اتصال کمربندی

اتصال جوشی فشار قوی

مقاوم در برابر خوردگی

دارای عمر ۵۰ ساله

نصب بدون تراشه

تعمیر و نگهداری آسان و کم هزینه

اجزای سریع و سهولت در نصب