خرید پلی اتیلن

خرید پلی اتیلن


خرید پلی اتیلن از بسیاری شرکت ها صورت می گیرد که با توجه به ویژگی های خاص لوله پلی اتیلن مانند نصب آسان و سریع، مقاوم در برابر انواع شرایط جوی و …دارای قیمت های مختلفی هستند.

در ادامه این مطلب به شرح کامل موضوع فروش لوله پلی اتیلن پرداخته شده است با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

نحوه خرید پلی اتیلن

خرید پلی اتیلن یکی از مواردی است که نیاز به شناخت بسیار زیادی دارد. پلی اتیلن که آن را با نام اختصاری PE می شناسند، ماده ای پلاستیکی می باشد که از پلیمریزاسیون تولید شده است.

پلی اتیلن ها با قرارگیری در برابر نقطه ذوب تبدیل به مایع می شود و از این رو در هنگام خرید پلی اتیلن باید به کیفیت و نقطه ذوب آن توجه کنید.

پلی اتیلن ها از گازهای طبیعی و نفت خام بدست می آید و از این رو باید کیفیت بالایی داشته باشد. ساختار پلی اتیلن ها بسیار ساده بوده و کیفیت بالایی دارد.

شما برای خرید پلی اتیلن دو روش را پیش رو دارید. 

خرید پلی اتیلن

هم این که می توانید به صورت حضوری به نمایندگی های فروش پلی اتیلن ها مراجعه کنید و محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید و هم این که می توانید پلی اتیلن مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید.

در روش حضوری شما باید زمان کافی برای مراجعه به بازار را داشته باشید و این را به صورت حضوری خریداری کنید.

در خرید لوله پلی اتیلن یکی از بهترین و راحت ترین روش خرید این محصول می باشد. بدین صورت که شما در این روش خرید نیازی به مراجعه حضوری ندارید و تنها کافیست از طریق تماس تلفنی سفارشات خود را ثبت کنید.

پلی تیتان صنعت یکی از ارائه کنندگان انواع پلی اتیلن در ایران است که مرغوب ترین و باکیفیت ترین پلی اتیلن را در اختیار مشتریان قرار می دهد. جهت سفارش پلی اتیلن از این نمایندگی تنها کافیست با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

قیمت پلی اتیلن

قیمت خرید پلی اتیلن از جمله فاکتورهایی است که خرید شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

پلی اتیلن ها هر کدام ویژگی ها و مشخصات خاصی دارند و برای خرید این محصول باید هزینه بالایی کرده و با خرید پلی اتیلن باکیفیت میزان مقاومت محصولات تولیدی خود را افزایش دهید.

جهت استعلام قیمت انواع پلی اتیلن و اطلاع از ویژگی های هر کدام از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با این شرکت تماس بگیرید.

خریدانواع پلی اتیلن

پلی اتیلن ها انواع مختلفی دارند که در هنگام خرید آن ابتدا باید هر یک از این پلی اتیلن ها را شناسایی کرده و سپس این محصول را خریداری کنید. در زیر به برخی از ویژگی های انواع پلی اتیلن اشاره می کنیم:

پلی اتیلن سبک یکی از انواع پلی اتیلن است از مواد پلیمری تشکیل شده و به صورت تصادفی به هم متصل می شوند.

این مواد پلیمری که شکل نامنظمی دارد، از چگالی کمتری برخوردار بوده و مواد منعطف بسیار بالایی را به وجود می آورد و هر کدام دارای خاصیت منحصر به فردی می باشد.

پلی اتیلن های سنگین دارای ساختاری کاملا استاندارد است و چگالی بالایی دارد. این نوع از پلیمرها با توجه به وزن مولکولی زنجیره پلیمری دارای کاربردهای بسیار متنوعی می باشد.

معمولا پلی اتیلن های سنگین برای تولید اسباب بازی و ظروف آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد.

پلی اتیلن های سبک خطی نیز از دیگر مواد پلیمری است که طیف بسیار گسترده ای از پلی اتیلن های کدر و شفاف را تشکیل می دهد.

این نوع پلی اتیلن ها چگالی بسیار کمی دارد و دارای ویژگی هایی از جمله چقرمگی و نرمی می باشد.

پلی اتیلن با وزن مولکولی بالا نوعی دیگر از پلی اتیلن است که همان طور که از نامش مشخص است دارای وزن مولکولی بسیار بالایی بوده و به وسیله کاتالیزورهای متالوسن به تولید می رسد.

مقاومت سایشی، ضریب اصطکاک کم و مقاومت شیمیایی و ضربه پذیری از جمله اصلی ترین ویژگی های این نوع پلیمرها به شمار می رود.

پلی اتیلن با وزن مولکولی متوسط دارای خاصیت شبیه به پلیمر می باشد و در برابر لغزیدن بالاترین مقاومت را دارد.

این ماده پلیمری در ساخت فیلم های بسته بندی و ساخت لوله و اتصالات گاز مورد استفاده قرار می گیرد و سختی پایین تری دارد.

سایر محصولات پلی تیتان صنعت

عوامل موثر در تعین قیمت خرید پلی اتیلن

عوامل مختلفی بر قیمت خرید پلی اتیلن و لوله‌های پلی اتیلن تاثیر دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

۱. مواد اولیه لوله‌های پلی‌اتیلن: پلیمرهای پلی اتیلن، مواد اولیه‌ای هستند که در ترکیبات ساخت لوله پلی‌اتیلن از آن‌ها استفاده می‌شود. این پلیمرها که برخی ساده و برخی پیچیده هستند دارای گریدهای متنوعی شامل PE 40، PE 63، ۸۰ PE و PE 100 هستند. همچنین به ترکیب لوله‌ها گاهی بسته به نوع لوله و کاربرد آن ضایعاتی نیز اضافه می‌شود که درصد این ضایعات و میزان خلوص مواد اولیه پلی اتیلن و نوع گرید آن دو عامل مهم در تعیین قیمت لوله های پلی‌اتیلن هستند‌.

۲. میزان ضخامت لوله‌های پلی ‌اتیلن: در حالت کلی دو سایز لوله پلی ‌اتیلن وجود دارد که به یکی از آن‌ها پلی ‌اتیلن سبک گفته می‌شود که سایز آن ۱۶ تا ۳۲ میلی‌ متری است و مورد بعدی پلی ‌اتیلن سنگین یا HDPE است که سایز آن ۱۶ تا ۱۲۰۰ میلی ‌متر است. از آنجایی که قیمت لوله‌‌های پلی ‌اتیلن برحسب وزن آن‌ها حساب می‌شود، ضخامت لوله‌ها بر قیمت تأثیرگذار است.

۳. میزان فشار متحمل بر لوله‌های پلی ‌اتیلن: لوله‌های پلی ‌اتیلن بسته به نوع و کاربردشان بار فشار مختلفی را تحمل می‌کنند که بر وزن و ضخامت آن‌ها تاثیر گذار است. در نتیجه از عوامل تعیین کننده قیمت لوله به صورت غیرمستقیم می‌توان به میزان فشار متحمل بر لوله اشاره کرد. به طوری که هر چه لوله پلی اتیلن فشار بالاتری را تحمل کند، چون وزن آن افزایش پیدا می‌کند، قیمت خرید پلی اتیلن بیشتر خواهد شد.

مهم ترین نکات در خرید پلی اتیلن

• یکی از نکات مهم در خرید پلی اتیلن این است که لوله خریداری شده حتما باید نشان استاندارد داشته باشد.

• نکته دیگری که در هنگام خرید پلی اتیلن قابل توجه است این است که لوله پلی اتیلن تولید برند معتبری باشد و اطلاعات محصول بر روی آن چاپ شده باشد. چرا که شما می‌توانید با رجوع به این اطلاعات، اطلاعات پایه‌ای در مورد لوله پلی اتیلن به دست آورید و اگر لوله‌ای یکی از این موارد را نداشت از خرید آن لوله امتناع کنید.

• لوله‌های پلی اتیلن در ایران بر اساس استاندارد INSO 14427-2 و موسسه استاندارد ملی ایران تولید می‌شوند و جدول موجود در این استاندارد مرجع تولید و آزمایشگا‌ه‌های کنترل کیفیت است. در گذشته، استاندارد DIN 8074 آلمان مرجع بود و آن زمان هنوز استاندارد ملی برای لوله‌های پلی اتیلن تدوین نشده بود.

• حالا که از نشانه گذاری بر روی لوله پلی اتیلن و استاندارد بودن آن مطمئن شدید، باید از معتبر بودن برند پلی اتیلن اطمینان حاصل کنید. محصولاتی معتبر هستند که کارخانه تولیدی سابقه درخشان در حوزه صنعت پلی اتیلن داشته باشد و محصولاتش در بازار طرفداران بسیاری داشته باشند. همچنین تولید کننده‌هایی معتبر هستند که پایبند به رعایت استانداردهای موجود باشند و با بهره گیری از آزمایشگاه کنترل کیفیت قدمی به سوی بهبود مداوم کیفیت محصول خود بردارند. توجه داشته باشید که یکی از شاخص‌های تولید کننده معتبر این است که در برای جلب اطمینان مشتری اجازه بازدید از خط تولید، فرآیند تولید و مواد اولیه پلی اتیلن را به مشتریان خود بدهد.

برای خواندن مطالب درمورد تولید لوله پلی اتیلن

خرید مواد پلی اتیلن

برای خرید مواد پلی اتیلن باید به کیفیت و ویژگی های این محصول توجه داشته باشید.

همان طور که می دانید پلی اتیلن ها از مواد و متریال های مختلفی تولید می شود که هر کدام دارای نمادی از ویژگی های خاص این محصول می باشد.

هر چه مواد به کار رفته در تولید لوله پلی اتیلن بهتر و مرغوب تر باشد، شما محصول باکیفیت تری را در اختیار خواهید داشت.

اصلی ترین ماده تشکیل دهنده پلی اتیلن ها نفت خام است که در صنایع پلاستیک و لاستیک مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید مواد پلی اتیلن

هر چه نفت از خلوص بیشتری برخوردار باشد، کیفیت پلی اتیلن ها نیز افزایش می یابد.

در هنگام خرید پلی اتیلن ها باید به ویژگی های آن توجه داشته باشید. پلی اتیلن ها دارای ویژگی هایی همچون عدم جذب آب، حلالیت در میکروکربن ها، سوختن آرام با شعله آبی، شکل بلورین، پایداری شیمیایی و مقاومت در برابر اشعه های خورشید می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع مواد پلی اتیلن تنها کافیست از طریق شماره های مندرج در سایت با کارشناسان پلی تیتان صنعت تماس بگیرید.

خرید گرانول پلی اتیلن

گرانول پلی اتیلن نوع خاصی از پلی اتیلن است که به شکل گلوله ای به تولید می رسد.

این نوع گرانول برای تولید دبه ها و کیسه ها، بطری های شیر، قاشق های پلاستیکی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

گرانول های پلی اتیلن در انواع مختلف گرانول پلی اتیلن سبک، گرانول پلی اتیلن سبک خطی، گرانول پلی اتیلن سنگین و پلی اتیلن ترفتالات تولید می شود که هر یک از این گرانول ها دارای ویژگی های خاصی هستند و برای موارد خاصی کاربرد دارند.

از جمله کاربردهای گرانول پلی اتیلن می توان به صنعت بسته بندی کالا، صنایع برق و مخابرات، صنایع خودرو، صنایع لوازم خانگی، صنعت عایق و پوشش، صنایع پزشکی و دارویی و صنعت آب و فاضلاب اشاره کرد.

با توجه به تنوع در گریدهای گرانول پلی اتیلن انتخاب مناسب ترین گرید کار آسانی نیست. شما باید ابتدا کارکرد هر یک از این گریدها را در نظر گرفته و بر اساس آن مناسب ترین گرید را بر اساس نیاز خود خریداری کنید.

خرید پلی اتیلن و گرانول پلی اتیلن باید بر اساس کیفیت محصولات صورت گیرد. فروش گرانول پلی اتیلن یکی از خدماتی است که پلی تیتان صنعت به مشتریان خود ارائه می دهد. جهت سفارش و خرید پلی اتیلن تنها کافیست تماس بگیرید.

بیشترین سوالات پرسیده شده توسط کاربران

قیمت پلی اتیلن چقدر است؟در همین حال، قیمت پلی اتیلن طبیعی با چگالی بالا (HDPE) در این ماه افزایش یافت. میانگین قیمت فعلی کشور ۳۸.۸۱ سنت در هر پوند است. و وقتی منطقه ساحل غربی را که میانگین آن در حدود ۳۳ سنت در هر پوند است را حذف کنیم، میانگین ملی به ۴۱.۵۰ سنت در هر پوند می رسد.
پلی اتیلن را از کجا تهیه می کنید؟پلی اتیلن از اتیلن تولید می شود و اگرچه اتیلن را می توان از منابع تجدید پذیر تولید کرد، اما عمدتاً از نفت یا گاز طبیعی به دست می آید.
آیا پلاستیک پلی اتیلن گران است؟پلی اتیلن به طور کلی گران تر از پلی پروپیلن است (که می تواند در کاربردهای مشابه استفاده شود). پلی اتیلن پس از PP به عنوان بهترین انتخاب برای لولاهای زنده، دومین مورد است.

خرید بطری پلی اتیلن

بطری های پلی اتیلن با استفاده از پلی اتیلن های سنگین تولید می شود و چگالی بالایی دارد. این نوع از پلی اتیلن ها از استحکام و دوام بسیار بالایی برخوردار می باشد و از دو گرید متفاوت به تولید می رسد.

خرید بطری پلی اتیلن باید بر اساس کیفیت و میزان ماندگاری این محصول صورت گیرد. بطری های پلی اتیلن از مقاوم ترین پلاستیک ساخته می شود و کاملا مقرون به صرفه است و از این بطری ها می توان در مصارف مختلفی استفاده کرد.

از بطری های پت در تولید بطری های آب نوشیدنی، بطری های گاز، نوشیدنی های نرم و گازدار و … استفاده می کنند.

خرید عمده پلی اتیلن

پلی اتیلن ها انواع مختلفی دارد که هر کدام دارای ویژگی های مختلف هستند و دارای کارکرد متفاوتی می باشند.

برای این که بتوانید خریدی اصولی داشته باشید ابتدا باید تمامی ویژگی ها و مشخصات پلی اتیلن ها را شناسایی کرده و بر اساس نیاز خود یکی از پلی اتیلن ها را خریداری کنید.

خرید عمده پلی اتیلن یکی از روش های اصولی و مناسب برای دریافت بهترین و ارزان ترین پلی اتیلن می باشد.

بدین صورت که شما با خرید عمده پلی اتیلن از پلی تیتان صنعت می توانید از تخفیفات ویژه و قیمت لوله استثنایی این محصول بهره مند شوید.

برای خواندن مطالب درمورد فروش لوله پلی اتیلن

ویژگی های پلی اتیلن

اطلاع از ویژگی های پلی اتیلن ها از جمله فاکتورهای بسیار مهم در هنگام خرید پلی اتیلن به شمار می رود.

چگالی، نمایه مذاب و توزیع وزن مولکولی مهم ترین ویژگی های پلی اتیلن است که در زیر به شما توضیح خواهیم داد:

چگالی: در هنگام خرید پلی اتیلن باید به چگالی آن توجه کنید. در واقع می توان گفت که اصلی ترین عاملی که پلی اتیلن ها را به انواع مختلفی تقسیم می کند، چگالی پلی اتیلن ها می باشد.

در واقع با افزایش چگالی پلی اتیلن ها سفتی، خطی بودن، استحکام پارگی، استحکام کششی، عمر خمشی و شکنندگی محصول نیز افزایش می یابد.

نمایه مذاب: نمایه مذاب از دیگر ویژگی هایی است که خرید پلی اتیلن را تحت تاثیر قرار می دهد. نمایه مذاب تا حدی با گرانروی مذاب ارتباط مستقیمی دارد.

در واقع با افزایش نمایه مذاب مقاومت پارگی، استحکام کششی، چقرمگی و دمای نرم شدن پلی اتیلن ها کاهش می یابد.

توزیع وزن مولکولی: برای خرید پلی اتیلن ها ابتدا باید توزیع وزن مولکولی را نیز مورد توجه قرار دهید.

توزیع وزن مولکولی ویژگی های این محصول را تحت تاثیر قرار خواهد داد. بنابراین هر چه توزیع وزن مولکولی پلی اتیلن ها افزایش یابد، دمای نرم شدن و چقرمگی و استحکام کششی پلی اتیلن کاهش یافته و قابلیت ترک برداشتگی و شکنندگی این محصول نیز بیشتر خواهد شد.

پلی تیتان صنعت یکی از نمایندگی های مجاز انواع پلی اتیلن است که از مواد اولیه درجه یک برای تولید پلی اتیلن ها بهره می برد. بنابراین شما برای خرید پلی اتیلن تنها کافیست با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

جهت کسب اطلات و ثبت سفارش تماس بگیرید:

معتبر ترین مرکز خرید پلی اتیلن

هنگام خرید محصولات و تولیدات یک شرکت یا کارخانه باید به نوع و اعتبار آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. در بازارهایی که امروز هر کدام به نوعی در صدد افزایش تعداد مشتریان خود هستند و رقابت میان شرکت‌ها و کاخانه‌ها پررنگ است. 

توجه به اعتبار و همچنین کیفیت محصولات ارائه شده توسط این شرکت‌ها از مهم ترین موارد است. در بازار صنعت ساختمان و صنایع وابسته به آن نیز هر روز بازار‌های جدید روی کار می‌آیند که محصولاتی با کیفیت‌های مختلف را عرضه می‌کنند.

برای این که در این بازار‌ها سردرگم نشوید و همچنین در هنگام تهیه این محصولات نیز دچار ضرر نشوید، باید هنگام خرید به اعتبار و کیفیت کالای خریداری شده و شرکتی که از آن محصول را خریداری می‌کنید، اطمینان داشته باشید.


بنابراین لازم است که هنگام خرید پلی اتیلن از نمایندگی‌های معتبر در این زمینه خرید خود را انجام دهید. شرکت پلی تیتان صنعت در زمینه تهیه و تولید انواع محصولات پلی اتیلن و همچنین عرضه آن به مشتریان دارای اعتبار فراوانی است.

این شرکت با سال‌ها تجربه در این زمینه افتخار دارد که به فعالان صنعت ساختمان و صنایع وابسته به آن خدمت زیادی را ارزانی کرده است.

فروش لوله پلی اتیلن در این شرکت معتبر بعد از انجام تمام آزمایشات کیفی بر روی محصولات انجام می‌شود و همچنین لوله‌های پلی اتیلن تولید شده در شرکت پلی تیتان صنعت با درجه خلوص بالا تولید و دارای تمام استاندارد‌های جهانی هستند.

برای خواندن مطالب درمورد خرید لوله پلی اتیلن

خرید پلی اتیلن در تهران

افزایش روز افزون بکارگیری پلی اتیلن در صنایع به سبب آسان تر کردن عبور سیالات و … باعث بالا رفتن اهمیت آن در بازار گشته و متقاضیان بسیاری بدنبال خرید پلی اتیلن هستند در این شرایط تفاوت در جنس ،مقاومت و سایر ویژگی های مورد نظر مصرف کنندگان سبب ایجاد لیست قیمت لوله پلی اتیلن شده که از مهم ترین فاکتورهای انتخاب شدن محصول می باشد .

شرکت پلی تیتان صنعت با داشتن سابقه طولانی در حرفه خود و عرضه با کیفیت ترین محصولات پلی اتیلن در بین رقبیان همواره سعی در برطرف کردن نیاز مصرف کنندگان پلی اتیلن داشته است .

لذا در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن-  ۰۲۱۳۳۹۵۹۷۱۷  با همکاران ما تماس حاصل فرمایید یا جهت بازدید حضوری به آدرس- آزادگان ،خیابان شمس آباد،خیابان قائم آل محمد،کوی وحدت،پلاک۷و۹   – مراجعه فرمایید دوستان ما آماده پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

موقعیت مکانی شرکت پلی تیتان صنعت در تهران
سوالات متداول خرید پلی اتیلن

برای خرید مواد پلی اتیلن باید به کیفیت و ویژگی های این محصول توجه داشته باشید. همان طور که می دانید پلی اتیلن ها از مواد و متریال های مختلفی تولید می شود که هر کدام دارای نمادی از ویژگی های خاص این محصول می باشد.

گرانول پلی اتیلن نوع خاصی از پلی اتیلن است که به شکل گلوله ای به تولید می رسد. این نوع گرانول برای تولید دبه ها و کیسه ها، بطری های شیر، قاشق های پلاستیکی و … مورد استفاده قرار می گیرد

چگالی، نمایه مذاب و توزیع وزن مولکولی مهم ترین ویژگی های پلی اتیلن است .