فروش لوله پلی اتیلن

فروش لوله پلی اتیلن


فروش لوله پلی اتیلن توسط بسیاری از شرکت ها صورت می گیرد که با توجه به ویژگی های خاص لوله پلی اتیلن مانند نصب آسان و سریع، مقاوم در برابر انواع شرایط جوی و …دارای قیمت های مختلفی هستند.

در ادامه این مطلب به شرح کامل موضوع فروش لوله پلی اتیلن پرداخته شده است با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

فروش لوله های پلی اتیلن

فروش لوله پلی اتیلن یکی از خدمات ارزنده ای است که پلی تیتان صنعت به مشتریان خود ارائه می کند. لوله پلی اتیلن از جمله لوله هایی است که برای عبور آب، گاز، فاضلاب و مواد شیمیایی با فشار بسیار بالا مورد استفاده قرار می گیرد.بر روی این لوله ها خطوط رنگی وجود دارد که هر کدام نشان دهنده کاربرد این محصول می باشد. لوله ها دارای مزایا و ویژگی های خاص و منحصر به فردی از جمله مقاوم در برابر خوردگی، مقاوم در برابر فرسودگی، عمر طولانی و ماندگاری بالا، عدم وجود نشتی، عدم نیاز به جوشکاری و … می باشد.شرکت پلی تیتان صنعت در هنگام فروش لوله پلی اتیلن آن را در دسته های مختلفی قرار می دهد. لوله های پلی اتیلن فاضلابی، پلی اتیلن فشار قوی، پلی اتیلن کابلی، پلی اتیلن گازی و لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای از جمله دسته بندی های پلی تیتان صنعت می باشد.

قیمت لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارد. بنابراین در هنگام فروش لوله پلی اتیلن و استعلام قیمت این محصول باید تمامی ویژگی های این لوله را در نظر بگیرید.این لوله ها در ضخامت و متراژهای مختلفی تولید می شود و از این رو در هنگام استعلام قیمت لوله پلی اتیلن باید تمامی موارد مورد توجه قرار گیرد.معمولا لوله ها به صورت استاندارد و در گریدهای مختلفی به تولید می رسد و از این رو باید به صورت کاملا آگاهانه این لوله ها را خریداری کنید.لوله های پلی اتیلن به صورت روزانه در حال تغییر است زیرا قیمت این لوله ها تحت تاثیر قیمت ارز می باشد.پلی تیتان صنعت یکی از نمایندگی های مجاز فروش لوله پلی اتیلن در ایران است و شما می توانید لیست قیمت این محصول را به صورت روزانه استعلام کنید.

فروش مواد پلی اتیلن

فروش مواد پلی اتیلن یکی از مهم ترین مواردی است که تولید کنندگان پلی اتیلن باید به آن توجه کنند.

همان طور که می دانید کیفیت پلی اتیلن ها به صورت مستقیم با مواد اولیه به کار رفته در آن در ارتباط است و هر چه کیفیت مواد پلی اتیلن بیشتر باشد، کیفیت کلی آن نیز افزایش می یابد.

بسیاری از افرادی که در زمینه تولید و فروش لوله پلی اتیلن فعالیت می کند، از مواد اولیه مرغوب برای تولید پلی اتیلن ها بهره می برند.

افرادی که قصد خرید مواد پلی اتیلن را دارد باید به کیفیت و نوع آن توجه کنند. بنابراین پلی تیتان صنعت می تواند خدمات بسیار ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه کند.

قیمت مواد پلی اتیلن

پلی اتیلن از مواد مختلفی ساخته می شود که کیفیت پلی اتیلن ها را تحت تاثیر قرار می دهد. برای برآورد قیمت دقیق پلی اتیلن ها باید به کیفیت آن توجه ویژه ای داشته باشید.

شاید شما نیز با استعلام قیمت مواد پلی اتیلن ها در سایت ها و فروشگاه ها با قیمت های متنوعی مواجه شوید.

دلیل این تفاوت قیمت ها کیفیت و ساختار این مواد می باشد. بنابراین شما بهتر است که از شرکت های معتبر قیمت مواد پلی اتیلن را استعلام نمایید.

پلی تیتان صنعت یکی از نمایندگی های مجاز و معتبر است که قیمت های خود را به صورت روزانه آپدیت می کند و شما می توانید تنها با یک تماس از قیمت مواد پلی اتیلن ها مطلع شوید.

برای خواندن مطالب درمورد قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی

فروش گرانول لوله پلی اتیلن

فروش لوله پلی اتیلن یکی از خدماتی است که پلی تیتان صنعت به صورت گسترده به مشتریان خود ارائه می کند.

پلی اتیلن ها از جمله مواد پلیمری است که در دسته ترموپلاستیک ها قرار دارد. این ماده از جمله پلیمرهای گرمانرم می باشد بدین صورت که به محض رسیدن به نقطع ذوب تبدیل به حالت مایع می شود.

بسیاری از شرکت های لوله های پلی اتیلن خود را به صورت مستقیم به فروش می رسانند و در این صورت هزینه بسیار پایینی دارد.

گرانول پلی اتیلن دارای شکل خاص و منحصر به فردی است. این گرانول ها شکلی مولکولی دارد و برای تولید قاشق های پلاستیکی، دبه ها و کیسه ها، بطری های شیر و … مورد استفاده قرار می گیرد.

در حال شرکت های بسیاری در زمینه فروش لوله پلی اتیلن فعالیت دارند و از این رو برندهای متعددی از لوله ها در بازار موجود است و شما می توانید با توجه به اعتبار برند مناسب ترین گرانول را خریداری کنید.

محصولات مشابه

قیمت گرانول پلی اتیلن

گرانول های پلی اتیلن در دسته های مختلفی از جمله گرانول سبک، گرانول سنگین، گرانول سبک خطی و پلی اتیلن ترفتالات قرار می گیرد.

فروش لوله پلی اتیلن و گرانول پلی اتیلن بر اساس نوع آن صورت می گیرد. گرانول های پلی اتیلن در مکان های مختلفی از جمله صنایع خودروسازی، صنعت بسته بندی خودرو، صنایع برق و مخابرات، صنایع پزشکی و دارویی، صنایع آب و فاضلاب، صنعت عایق و پوشش و … مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت گرانول پلی اتیلن یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که خرید را تحت تاثیر قرار می دهد. برای برآورد قیمت این پلی اتیلن باید به کیفیت و ساختار آن توجه ویژه ای داشته باشید.

بنابراین در صورتی که کیفیت گرانول پلی اتیلن ها برای شما اهمیت بسیاری دارد باید هزینه بالایی را برای آن پرداخت نمایید. شما می توانید از پلی تیتان صنعت قیمت روز گرانول پلی اتیلن را استعلام کنید.

بیشترین سوالات پرسیده شده توسط کاربران

آیا لوله های پلی اتیلن خوب هستند؟لوله پلی اتیلن درجه بندی فشار و دما عالی را ارائه می دهد و مقاومت فوق العاده ای در برابر ترک خوردگی استرس محیطی دارد. LLDPE یا پلی اتیلن با چگالی کم خطی رایج ترین نوع لوله پلاستیکی آب است.
لوله پلی اتیلن برای چه مواردی استفاده می شود؟این مزایا آن را به یک ماده لوله‌کشی ایده‌آل برای کاربردهای مختلف مانند خدمات یا خطوط توزیع آب آشامیدنی، توزیع گاز طبیعی، آب پاش‌های چمن، فاضلاب، دفع زباله و خطوط زهکشی تبدیل می‌کند. مواد پلی اتیلن به طور کلی در برابر اکثر مواد شیمیایی معمولی مقاوم هستند.
هزینه لوله HDPE چقدر است؟قیمت محصولات HDPE Pipe بین ۵۹ تا ۱۰۰ روپیه در هر متر از فوریه ۲۱ تا ژانویه ۲۲ است.
فروش لوله پلی اتیلن

فروش ورق پلی اتیلن

هنگامی که صحبت از فروش لوله پلی اتیلن و ورق پلی اتیلن می رسد، باید ابتدا این ورق را شناسایی کنید و سپس با اطلاع از ویژگی های پلی اتیلن ها این محصول را خریداری کنید.

ورق های پلی اتیلن نوعی فیلم پلاستیکی ساخته شده از نفت خام می باشد. قیمت این ورق ها به صورت مستقیم با قیمت نفت در ارتباط است و از این رو این ورق ها به صورت رول به فروش می رسد.

از جمله ویژگی های بسیار مهم ورق های پلی اتیلن می توان به ضد آب بودن، نصب آسات و سریع، مقاوم در برابر انواع شرایط جوی و مقاوم در برابر حرارت اشاره کرد.

برای اتصال این ورق ها نیازی به چسب نداشته و تنها با استفاده از جوش حرارتی می توان این ورق ها را نصب کرد.

ورق های پلی اتیلن کاربردهای بسیار زیادی دارد که یکی از مهم ترین آن ها پنجره ها، نگهدارنده بخار، سد سازی، تونل سازی و … می باشد.

این ورق ها در ضخامت های مختلف به تولید می رسد و از این رو خریداران می توانند بر اساس نیاز خود مناسب ترین ضخامت و کیفیت را سفارش دهند.

فروش لوله پلی اتیلن یکی از راه های بسیار سودآور برای بسیاری از شرکت ها می باشد. ورق های پلی اتیلن در رنگ های متنوعی تولید و به بازار عرضه می شود و از این رو شما می توانید مناسب ترین رنگ را خریداری کنید.

قیمت ورق پلی اتیلن

ورق های پلی اتیلن در چگالی و ضخامت انواع مختلفی دارد و از این رو قیمت گذاری این ورق ها بر اساس این دو فاکتور می باشد.

این ورق ها مزایای بسیاری دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به مقاومت شیمیایی بالا، چگالی کمتر در مقایسه با آب، تحمل حرارتی بالا، شفافیت قابل قبول، انعطاف پذیری بالا و قابلیت فرایند پذیری اشاره کرد.

فاکتورهای متعددی بر روی قیمت ورق های پلی اتیلن تاثیر می گذارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به کیفیت مواد، ضربه پذیری خوب، مقاوم در مقابل اسیدها و بازها، حالت پذیری، خاصیت کششی خوب و ضربه پذیری خوب می باشد.

برای خواندن مطالب درمورد خرید پلی اتیلن

فروش چسب پلی اتیلن

برای چسباندن دو سطح پلاستیکی و پلیمری از چسب های پلی اتیلن استفاده می شود. این چسب ها که دارای ساختار پلاستیکی و پلیمری است، قدرت چسبندگی بسیار بالایی دارد و برای چسبندگی بر روی سطوح پلاستیکی بسیار ایده آل می باشد.

چسب های پلی اتیلن در گروه های مختلف چسب های پلی اتیلن شیری، شفاف و مات قرار می گیرد. بنابراین شما باید به صورت حرفه ای این چسب را خریداری کنید.

قیمت چسب پلی اتیلن

چسب های پلی اتیلن برای چسباندن ورق ها مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل باید قابلیت چسبندگی بسیار بالایی داشته باشد و هر چه کیفیت چسبندگی و ارتجاعی این چسب ها بالاتر باشد، قیمت این محصول نیز افزایش خواهد یافت.

این چسب ها بالاترین کاربرد را در بسته بندی ها، کیسه ها و پوشش غذاها، صنایع خودروسازی و لوازم خانگی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

پلی تیتان صنعت لیستی از قیمت پلی اتیلن را در اختیار مشتریان قرار داده است. جهت دریافت این لیست قیمت تنها کافیست تماس بگیرید.

فروش لوله پلی اتیلن در تهران

افزایش روز افزون فروش لوله پلی اتیلن در صنایع به سبب آسان تر کردن عبور سیالات و … باعث بالا رفتن اهمیت آن در بازار گشته و متقاضیان بسیاری بدنبال خرید پلی اتیلن هستند در این شرایط تفاوت در جنس ،مقاومت، قیمت و سایر ویژگی های مورد نظر مصرف کنندگان سبب افزایش فروش لوله پلی اتیلن می شود .

شرکت پلی تیتان صنعت با داشتن سابقه طولانی در حرفه خود و فروش لوله پلی اتیلن با کیفیت ترین آن در بین رقبیان همواره سعی در برطرف کردن نیاز مصرف کنندگان لوله پلی اتیلن داشته است .

لذا در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن-  ۰۲۱۳۳۹۵۹۷۱۷ با همکاران ما تماس حاصل فرمایید یا جهت بازدید حضوری به آدرس- آزادگان ،خیابان شمس آباد،خیابان قائم آل محمد،کوی وحدت،پلاک۷و۹   – مراجعه فرمایید دوستان ما آماده پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

موقعیت مکانی شرکت پلی تیتان صنعت در تهران
سوالات متداول قروش لوله پلی اتیلن

 گرانول های پلی اتیلن در مکان های مختلفی از جمله صنایع خودروسازی، صنعت بسته بندی خودرو، صنایع برق و مخابرات، صنایع پزشکی و دارویی، صنایع آب و فاضلاب، صنعت عایق و پوشش و … مورد استفاده قرار می گیرد.

ورق های پلی اتیلن کاربردهای بسیار زیادی دارد که یکی از مهم ترین آن ها پنجره ها، نگهدارنده بخار، سد سازی، تونل سازی و … می باشد.

این ورق ها مزایای بسیاری دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به مقاومت شیمیایی بالا، چگالی کمتر در مقایسه با آب، تحمل حرارتی بالا، شفافیت قابل قبول، انعطاف پذیری بالا و قابلیت فرایند پذیری اشاره کرد