فروش لوله پلی اتیلن

فروش لوله پلی اتیلن


فروش لوله پلی اتیلن توسط بسیاری از شرکت ها صورت می گیرد که با توجه به ویژگی های خاص لوله پلی اتیلن مانند نصب آسان و سریع، مقاوم در برابر انواع شرایط جوی و …دارای قیمت های مختلفی هستند.

در ادامه این مطلب به شرح کامل موضوع فروش لوله پلی اتیلن پرداخته شده است با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

فروش لوله های پلی اتیلن

فروش لوله پلی اتیلن یکی از خدمات ارزنده ای است که پلی تیتان صنعت به مشتریان خود ارائه می کند.

لوله پلی اتیلن از جمله لوله هایی است که برای عبور آب، گاز، فاضلاب و مواد شیمیایی با فشار بسیار بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

بر روی این لوله ها خطوط رنگی وجود دارد که هر کدام نشان دهنده کاربرد این محصول می باشد.

فروش لوله پلی اتیلن

لوله ها دارای مزایا و ویژگی های خاص و منحصر به فردی از جمله مقاوم در برابر خوردگی، مقاوم در برابر فرسودگی، عمر طولانی و ماندگاری بالا، عدم وجود نشتی، عدم نیاز به جوشکاری و … می باشد.

شرکت پلی تیتان صنعت در هنگام فروش لوله پلی اتیلن آن را در دسته های مختلفی قرار می دهد.

لوله های پلی اتیلن فاضلابی، پلی اتیلن فشار قوی، پلی اتیلن کابلی، پلی اتیلن گازی و لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای از جمله دسته بندی های پلی تیتان صنعت می باشد.

قیمت لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارد. بنابراین در هنگام فروش لوله پلی اتیلن و استعلام قیمت این محصول باید تمامی ویژگی های این لوله را در نظر بگیرید.

این لوله ها در ضخامت و متراژهای مختلفی تولید می شود و از این رو در هنگام استعلام قیمت لوله پلی اتیلن باید تمامی موارد مورد توجه قرار گیرد.

معمولا لوله ها به صورت استاندارد و در گریدهای مختلفی به تولید می رسد و از این رو باید به صورت کاملا آگاهانه این لوله ها را خریداری کنید.

لوله های پلی اتیلن به صورت روزانه در حال تغییر است زیرا قیمت این لوله ها تحت تاثیر قیمت ارز می باشد.

پلی تیتان صنعت یکی از نمایندگی های مجاز فروش لوله پلی اتیلن در ایران است و شما می توانید لیست قیمت این محصول را به صورت روزانه استعلام کنید.

ویژگی‌های لوله پلی اتیلن

۱. صرفه جویی در هزینه‌های چرخه عمر: یکی از ویژگی‌های لوله‌های پلی اتیلن، صرفه جویی در هزینه‌های چرخه عمر است. سطح داخلی صاف لوله‌های پلی‌اتیلن باعث حفظ خواص ویژه جریان شده و جوشکاری گرمایی باعث حذف نشتی‌ها می‌شود.

۲. اتصالات بدون نشتی: اتصال پلی ‌اتیلن با استفاده از جوشکاری گرمایی باعث به وجود آمدن اتصالات بدون نشتی می‌شود که استحکام آن‌ها مانند لوله و یا حتی قوی تر از آن است. استفاده از جوشکاری باعث حذف نقاط نشتی احتمالی می‌شود که این نقاط در سایر انواع لوله‌ها مانند لوله‌های پی وی سی یا آهنی متداول در هر ۱۰ تا ۲۰ فوت وجود دارند. به علاوه نقاط جوش خورده لوله‌های پلی‌اتیلن خاصیت خود مهاری دارند که در کنار حفظ یکپارچگی اتصالات، باعث حذف نیاز به مهار کننده‌های ضربه گران قیمت و یا بلوک‌های ضربه گیر می‌شود. لازم به ذکر است که لوله‌های پلی‌اتیلن در برابر اغلب مواد شیمیایی مقاوم بوده و مستعد خطر خوردگی گالوانیک و یا الکترولیز نیستند.

۳. بازده هیدرولیکی: از آنجایی که سطح داخلی لوله پلی ‌اتیلن بدون زبری است، این لوله‌‌ها در رده لوله‌های صاف قرار می‌گیرند. لوله‌های پلی‌اتیلن بدون خوردگی، بادکردگی و یا رشد بافت‌های زنده، صافی سطح داخلی و قابلیت‌های جریانی خود را حفظ کرده و بازده هیدرولیکی سیستم را تضمین می‌کنند.

۴. مقاومت در برابر دما: بازه دمایی متداول لوله‌های پلی ‌اتیلن در شرایط کاری پرفشار ۰ تا ۱۴۰ درجه فارنهایت است. همچنین فرمولاسیون‌های ویژه ای از پلی‌اتیلن نیز موجوداست که می‌تواند در دماهای نسبتا بالاتری به کار رود.

سایر محصولات پلی تیتان صنعت

فروش مواد پلی اتیلن

فروش مواد پلی اتیلن یکی از مهم ترین مواردی است که تولید کنندگان پلی اتیلن باید به آن توجه کنند.

همان طور که می دانید کیفیت پلی اتیلن ها به صورت مستقیم با مواد اولیه به کار رفته در آن در ارتباط است و هر چه کیفیت مواد پلی اتیلن بیشتر باشد، کیفیت کلی آن نیز افزایش می یابد.

بسیاری از افرادی که در زمینه تولید و فروش لوله پلی اتیلن فعالیت می کند، از مواد اولیه مرغوب برای تولید پلی اتیلن ها بهره می برند.

افرادی که قصد خرید مواد پلی اتیلن را دارد باید به کیفیت و نوع آن توجه کنند. بنابراین پلی تیتان صنعت می تواند خدمات بسیار ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه کند.

قیمت مواد پلی اتیلن

پلی اتیلن از مواد مختلفی ساخته می شود که کیفیت پلی اتیلن ها را تحت تاثیر قرار می دهد. برای برآورد قیمت دقیق پلی اتیلن ها باید به کیفیت آن توجه ویژه ای داشته باشید.

شاید شما نیز با استعلام قیمت مواد پلی اتیلن ها در سایت ها و فروشگاه ها با قیمت های متنوعی مواجه شوید.

دلیل این تفاوت قیمت ها کیفیت و ساختار این مواد می باشد. بنابراین شما بهتر است که از شرکت های معتبر قیمت مواد پلی اتیلن را استعلام نمایید.

پلی تیتان صنعت یکی از نمایندگی های مجاز و معتبر است که قیمت های خود را به صورت روزانه آپدیت می کند و شما می توانید تنها با یک تماس از قیمت مواد پلی اتیلن ها مطلع شوید.

برای خواندن مطالب درمورد قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی

فروش گرانول لوله پلی اتیلن

فروش لوله پلی اتیلن یکی از خدماتی است که پلی تیتان صنعت به صورت گسترده به مشتریان خود ارائه می کند.

پلی اتیلن ها از جمله مواد پلیمری است که در دسته ترموپلاستیک ها قرار دارد. این ماده از جمله پلیمرهای گرمانرم می باشد بدین صورت که به محض رسیدن به نقطع ذوب تبدیل به حالت مایع می شود.

بسیاری از شرکت های لوله های پلی اتیلن خود را به صورت مستقیم به فروش می رسانند و در این صورت هزینه بسیار پایینی دارد.

گرانول پلی اتیلن دارای شکل خاص و منحصر به فردی است. این گرانول ها شکلی مولکولی دارد و برای تولید قاشق های پلاستیکی، دبه ها و کیسه ها، بطری های شیر و … مورد استفاده قرار می گیرد.

در حال شرکت های بسیاری در زمینه فروش لوله پلی اتیلن فعالیت دارند و از این رو برندهای متعددی از لوله ها در بازار موجود است و شما می توانید با توجه به اعتبار برند مناسب ترین گرانول را خریداری کنید.

عوامل موثر در تعیین قیمت لوله پلی اتیلن

برای قیمت گذاری بر روی لوله‌های پلی‌اتیلن عوامل مختلفی وجود دارند که بر اساس آن‌ها قیمت هر کیلو لوله پلی ‌اتیلن یا اتصالات آن تعیین می‌شود.
موسسه استاندارد و تحقیقات ایران در تعیین قیمت فروش لوله پلی ‌اتیلن بر اساس سایز، وزن و فشار هزینه متفاوتی را برای هر نوع لوله با توجه به کاربردش تعریف کرده است که مطابق آن‌ها لوله‌های پلی ‌اتیلن به صورت شاخه‌ای تولید و به شکل کیلویی نیز به فروش می‌رسند.

لازم به ذکر است که اعتبار و میزان تولید ماهیانه یا سالیانه کارخانه ساخت لوله پلی ‌اتیلن نیز در قیمت ‌گذاری لوله‌ها موثر است.
در ادامه به بررسی کامل عوامل موثر بر قیمت فروش لوله پلی اتیلن می‌پردازیم:

مواد اولیه به کار رفته در ساخت لوله‌های پلی ‌اتیلن

پلیمر PE به ماده اولیه‌ای گفته می‌شود که در ترکیبات ساخت لوله پلی‌اتیلن از آن استفاده می‌شود. این پلیمرها که برخی ساده و برخی پیچیده هستند، گریدهای متنوعی از جمله PE 40، PE63، PE80 و PE100 را دارند.

همچنین به ترکیب لوله‌ها گاهی بر اساس به نوع لوله و کاربرد آن ضایعاتی نیز افزوده می‌شود که درصد این ضایعات و میزان خالصی مواد اولیه و نوع گرید، دو عامل اصلی در تعیین قیمت لوله پلی ‌اتیلن هستند‌.

میزان ضخامت لوله‌های پلی ‌اتیلن

یکی دیگر از مواردی که در قیمت فروش لوله پلی اتیلن تاثیر دارد، ضخامت لوله است. در حالت کلی دو سایز لوله پلی ‌اتیلن وجود دارد:

۱. پلی ‌اتیلن سبک یا LDPE که این نوع لوله‌های پلی ‌اتیلن‌ در سایز ۱۶ تا ۳۲ میلی ‌متری موجود هستند.

۲. پلی ‌اتیلن سنگین یا HDPE که این نوع لوله نیز از سایز ۱۶ تا ۱۲۰۰ میلی ‌متر را شامل می‌شود.
از آن جایی که قیمت فروش لوله‌های پلی ‌اتیلن بر اساس وزن آن‌ها محاسبه می‌شود، ضخامت لوله‌ تاثیر به سزایی بر قیمت لوله‌های پلی اتیلن دارد.

میزان فشار متحمل شده بر لوله‌های پلی ‌اتیلن

لوله‌های پلی ‌اتیلن هر کدام بر اساس نوع و کاربردشان میزان فشار مختلفی را تحمل می‌کنند. جالب است بدانید که میزان فشاری که لوله پلی اتیلن تحمل می‌کند، رابطه مستقیمی با وزن و ضخامت آن‌ دارد و در نتیجه از عوامل تعیین کننده قیمت فروش لوله به صورت غیرمستقیم، فشار متحمل بر لوله پلی اتیلن است.

هر چه لوله فشار بالاتری را تحمل کند، از آنجایی که وزن بالاتری باید داشته باشد، گران ‌تر نیز خواهد بود.اختلاف قیمتی بین لوله‌های پلی اتیلن که مشخصات یکسانی دارند، به دلیل متفاوت بودن نوع لوله است.

بنابراین اگر یک سایز مشخص لوله پلی اتیلن را با فشار مشابه تعیین کردید و دو قیمت مختلف به شما داده شد، باید بدانید که این تفاوت قیمت، تنها به دلیل وجود دو نوع مواد در ساخت لوله پلی اتیلن است.

جهت کسب اطلات و ثبت سفارش تماس بگیرید:

قیمت گرانول پلی اتیلن

گرانول های پلی اتیلن در دسته های مختلفی از جمله گرانول سبک، گرانول سنگین، گرانول سبک خطی و پلی اتیلن ترفتالات قرار می گیرد.

فروش لوله پلی اتیلن و گرانول پلی اتیلن بر اساس نوع آن صورت می گیرد. گرانول های پلی اتیلن در مکان های مختلفی از جمله صنایع خودروسازی، صنعت بسته بندی خودرو، صنایع برق و مخابرات، صنایع پزشکی و دارویی، صنایع آب و فاضلاب، صنعت عایق و پوشش و … مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت گرانول پلی اتیلن یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که خرید را تحت تاثیر قرار می دهد. برای برآورد قیمت این پلی اتیلن باید به کیفیت و ساختار آن توجه ویژه ای داشته باشید.

بنابراین در صورتی که کیفیت گرانول پلی اتیلن ها برای شما اهمیت بسیاری دارد باید هزینه بالایی را برای آن پرداخت نمایید. شما می توانید از پلی تیتان صنعت قیمت روز گرانول پلی اتیلن را استعلام کنید.

بیشترین سوالات پرسیده شده توسط کاربران

آیا لوله های پلی اتیلن خوب هستند؟لوله پلی اتیلن درجه بندی فشار و دما عالی را ارائه می دهد و مقاومت فوق العاده ای در برابر ترک خوردگی استرس محیطی دارد. LLDPE یا پلی اتیلن با چگالی کم خطی رایج ترین نوع لوله پلاستیکی آب است.
لوله پلی اتیلن برای چه مواردی استفاده می شود؟این مزایا آن را به یک ماده لوله‌کشی ایده‌آل برای کاربردهای مختلف مانند خدمات یا خطوط توزیع آب آشامیدنی، توزیع گاز طبیعی، آب پاش‌های چمن، فاضلاب، دفع زباله و خطوط زهکشی تبدیل می‌کند. مواد پلی اتیلن به طور کلی در برابر اکثر مواد شیمیایی معمولی مقاوم هستند.
هزینه لوله HDPE چقدر است؟قیمت محصولات HDPE Pipe بین ۵۹ تا ۱۰۰ روپیه در هر متر از فوریه ۲۱ تا ژانویه ۲۲ است.

فروش ورق پلی اتیلن

هنگامی که صحبت از فروش لوله پلی اتیلن و ورق پلی اتیلن می رسد، باید ابتدا این ورق را شناسایی کنید و سپس با اطلاع از ویژگی های پلی اتیلن ها این محصول را خریداری کنید.

ورق های پلی اتیلن نوعی فیلم پلاستیکی ساخته شده از نفت خام می باشد. قیمت این ورق ها به صورت مستقیم با قیمت نفت در ارتباط است و از این رو این ورق ها به صورت رول به فروش می رسد.

از جمله ویژگی های بسیار مهم ورق های پلی اتیلن می توان به ضد آب بودن، نصب آسات و سریع، مقاوم در برابر انواع شرایط جوی و مقاوم در برابر حرارت اشاره کرد.

برای اتصال این ورق ها نیازی به چسب نداشته و تنها با استفاده از جوش حرارتی می توان این ورق ها را نصب کرد.

ورق های پلی اتیلن کاربردهای بسیار زیادی دارد که یکی از مهم ترین آن ها پنجره ها، نگهدارنده بخار، سد سازی، تونل سازی و … می باشد.

این ورق ها در ضخامت های مختلف به تولید می رسد و از این رو خریداران می توانند بر اساس نیاز خود مناسب ترین ضخامت و کیفیت را سفارش دهند.

فروش لوله پلی اتیلن یکی از راه های بسیار سودآور برای بسیاری از شرکت ها می باشد. ورق های پلی اتیلن در رنگ های متنوعی تولید و به بازار عرضه می شود و از این رو شما می توانید مناسب ترین رنگ را خریداری کنید.

قیمت ورق پلی اتیلن

ورق های پلی اتیلن در چگالی و ضخامت انواع مختلفی دارد و از این رو قیمت گذاری این ورق ها بر اساس این دو فاکتور می باشد.

این ورق ها مزایای بسیاری دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به مقاومت شیمیایی بالا، چگالی کمتر در مقایسه با آب، تحمل حرارتی بالا، شفافیت قابل قبول، انعطاف پذیری بالا و قابلیت فرایند پذیری اشاره کرد.

فاکتورهای متعددی بر روی قیمت ورق های پلی اتیلن تاثیر می گذارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به کیفیت مواد، ضربه پذیری خوب، مقاوم در مقابل اسیدها و بازها، حالت پذیری، خاصیت کششی خوب و ضربه پذیری خوب می باشد.

برای خواندن مطالب درمورد خرید لوله پلی اتیلن

فروش چسب پلی اتیلن

برای چسباندن دو سطح پلاستیکی و پلیمری از چسب های پلی اتیلن استفاده می شود. این چسب ها که دارای ساختار پلاستیکی و پلیمری است، قدرت چسبندگی بسیار بالایی دارد و برای چسبندگی بر روی سطوح پلاستیکی بسیار ایده آل می باشد.

چسب های پلی اتیلن در گروه های مختلف چسب های پلی اتیلن شیری، شفاف و مات قرار می گیرد. بنابراین شما باید به صورت حرفه ای این چسب را خریداری کنید.

قیمت چسب پلی اتیلن

چسب های پلی اتیلن برای چسباندن ورق ها مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل باید قابلیت چسبندگی بسیار بالایی داشته باشد و هر چه کیفیت چسبندگی و ارتجاعی این چسب ها بالاتر باشد، قیمت این محصول نیز افزایش خواهد یافت.

این چسب ها بالاترین کاربرد را در بسته بندی ها، کیسه ها و پوشش غذاها، صنایع خودروسازی و لوازم خانگی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

پلی تیتان صنعت لیستی از قیمت پلی اتیلن را در اختیار مشتریان قرار داده است. جهت دریافت این لیست قیمت تنها کافیست تماس بگیرید.

انواع استاندارد در تهیه لوله پلی اتیلن

برای فروش لوله پلی اتیلن باید در ابتدا استاندارهای لازم در تهیه لوله در نظر گرفته شود. در ادامه به بررسی استانداردهای موجود برای تهیه و فروش لوله پلی اتیلن می‌پردازیم.
استانداردهای موجود برای پلی اتیلن بر اساس مشخصات لوله‌های پلی اتیلن مانند نسبت ابعاد بر قطر خارجی و فشار مایعات صادر می‌شود و لوله‌های تولید شده تحت این مشخصات ممکن است برای انتقال آب، مایعات صنعتی فرآوری شده، فاضلاب شهری و… استفاده شوند.
• ISO 3663: 1976: فشار لوله و اتصالات پلی اتیلن، اندازه‌های سیستم متریک فلنج ها

• ISO 4433: 1997: لوله‌های ترموپلاستیک، مقاومت در برابر مواد شیمیایی

• ISO 4437: 1997: لوله‌های پلی اتیلن زیرخاکی برای تامین مایعات گازی، سیستم متریک، مشخصات کامل

• ISO 9080: 2012: لوله‌های پلاستیکی و سیستم‌های کانال، قابل استفاده جهت دروه طولانی و مقاومت هیدرواستاتیک با مواد ترموپلاستیک در لوله و مقایسه آن

• ISO 9623: 1997: پلی اتیلن، پلی پروپیلن، اتصالات آداپتور برای لوله‌ها برای مایعات تحت فشار، طراحی طول و اندازه شیارها، سیستم متریک

• ISO 9624: 1997: لوله‌های ترموپلاستیک برای مایعات تحت فشار، اندازه‌های نرو مادگی اتصالات و میزان مجاز لقی فلنج ها

• ISO 12162: 1995: مواد اولیه ترمو پلاستیک‌ها جهت لوله و اتصالات جهت کاربردهای تحت فشار، طبقه بندی و طراحی، ضریب اطمینان طراحی

فروش لوله پلی اتیلن در تهران

افزایش روز افزون بکارگیری پلی اتیلن در صنایع به سبب آسان تر کردن عبور سیالات و … باعث بالا رفتن اهمیت آن در بازار گشته و متقاضیان بسیاری بدنبال خرید پلی اتیلن هستند در این شرایط تفاوت در جنس ،مقاومت و سایر ویژگی های مورد نظر مصرف کنندگان سبب ایجاد لیست قیمت لوله پلی اتیلن شده که از مهم ترین فاکتورهای انتخاب شدن محصول می باشد .

شرکت پلی تیتان صنعت با داشتن سابقه طولانی در حرفه خود و عرضه با کیفیت ترین محصولات پلی اتیلن در بین رقبیان همواره سعی در برطرف کردن نیاز مصرف کنندگان پلی اتیلن داشته است .

لذا در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن-  ۰۲۱۳۳۹۵۹۷۱۷  با همکاران ما تماس حاصل فرمایید یا جهت بازدید حضوری به آدرس- آزادگان ،خیابان شمس آباد،خیابان قائم آل محمد،کوی وحدت،پلاک۷و۹   – مراجعه فرمایید دوستان ما آماده پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

موقعیت مکانی شرکت پلی تیتان صنعت در تهران
سوالات متداول فروش لوله پلی اتیلن

گرانول های پلی اتیلن در مکان های مختلفی از جمله صنایع خودروسازی، صنعت بسته بندی خودرو، صنایع برق و مخابرات، صنایع پزشکی و دارویی، صنایع آب و فاضلاب، صنعت عایق و پوشش و … مورد استفاده قرار می گیرد.

ورق های پلی اتیلن کاربردهای بسیار زیادی دارد که یکی از مهم ترین آن ها پنجره ها، نگهدارنده بخار، سد سازی، تونل سازی و … می باشد.

این ورق ها مزایای بسیاری دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به مقاومت شیمیایی بالا، چگالی کمتر در مقایسه با آب، تحمل حرارتی بالا، شفافیت قابل قبول، انعطاف پذیری بالا و قابلیت فرایند پذیری اشاره کرد