قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی

قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی


قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی یکی از مهم ترین فاکتور های خرید این محصول بعد از کیفیت آن است .لوله پلی اتیلن آبرسانی یکی از انواع لوله های پلی اتیلن است .

این لوله در فرایند انتقال و جابه جایی آب مورد استفاده قرار میگیرد و در مصارفی مانند کشاورزی و …بکار گرفته میشود جهت تسریع فرایند انتقال آب و کاهش هدر رفت آبدر حین انتقال .در ادامه مطلب به توضیح در مورد این نوع لوله پلی اتیلن پرداخته ایم.

فهرست مطالب

مشخصات فنی لوله های پلی اتیلن آبرسانی

لوله پلی اتیلن از جنس لوله پلی اتیلن است که مزایای بسیاری دارد.

لوله های آبرسانی در گریدهای مختلفی تولید می شود که هر یک از این لوله ها می تواند فشار خاصی را تحمل کند.

این لوله ها بر اساس استانداردهای جهانی به تولید می رسد و به صورت رسمی می تواند در فشارهایی بین ۴ تا ۲۰ بار می باشد.

نسل سوم لوله های لوله پلی اتیلن آبرسانی یا PE100 در خطوط آبرسانی، گیاهان زیستی، گیاهان نمک زدایی، لوله های استخر شنا، خطوط جریان آب گرانشی، خطوط تخلیه دریایی، خطوط آبیاری، خطوط خنک کننده و ایستگاه های گاز مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی

جوش قطعات مختلف لوله از جمله اصلی ترین ویژگی های اجرای خطوط لوله انتقال می باشد. بر روی لوله های پلی اتیلن علامت PN را مشاهده خواهید کرد.

PN نمادی از حداکثر فشار مجازی می باشد که لوله های لوله پلی اتیلن قادر به تحمل آن می باشد. لوله پلی اتیلن در فشارهای مختلف کاری می تواند فعالیت کند بنابراین هر چه مقدار PN بالاتر باشد، فشار بیشتری را می تواند تحمل کند.

در واقع قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی نیز افزایش می یابد. در این حالت ضخامت دیواره لوله ها نیز بیشتر بوده و کیفیت آن چندین برابر است.

 انواع لوله پلی اتیلن آبرسانی

قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی همان طور که از نامش مشخص است برای جابجایی آب مورد استفاده قرار می گیرد. این لوله ها مانع از هدر رفتن آب در زمینه های مختلف خصوصا کشاورزی می شود.

لوله ها سایز بندی مختلفی دارند که هر کدام می تواند فشار خاصی را تحمل کند. بنابراین ضخامت بر روی قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی تاثیر می گذارد.

لوله های آبرسانی مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به نصب راحت، مقاوم در برابر اشعه های خورشید، راحتی حمل و نقل، مقا.مت شیمیایی و مکانیکی بسیار بالا و عدم نشت و ایمنی عالی اشاره کرد.

برای خواندن مطالب درمورد فروش لوله پلی اتیلن

همان طور که می دانید لوله های لوله پلی اتیلن آبرسانی دارای درجه استاندارد هستند و هر چه این لوله ها از استاندارد بسیار بالایی برخوردار باشد، قیمت لوله ها نیز افزایش خواهد یافت.

برای استعلام لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی باید به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید. پلی تیتان صنعت یکی از نمایندگی های معتبر در زمینه فروش انواع لوله های آبرسانی است که می توانید قیمت روز این لوله ها را در اختیار شما قرار دهید. جهت دریافت لیست قیمت تنها کافیست تماس بگیرید.

محاسبه قیمت لوله و اتصالات آبرسانی قطره ای

نحوه قیمت گذاری لوله پلی اتیلن آبرسانی در هر شرکتی متفاوت می باشد. بسیاری از شرکت ها لوله ها را به صورت کیلویی به فروش می رساند.

لوله ها در سایزهای مختلفی وجود دارد که این سایزها بین ۲۰ میلیمتر تا ۲۴۰۰ میلیمتر می باشد. بنابراین در هنگام محاسبه قیمت لوله ها باید به ابعاد و متراژ لوله ها نیز توجه داشته باشید.

برای این که بتوانید از فرمول دقیق محاسبه قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی مطلع شوید تنها کافیست با کارشناسان پلی تیتان صنعت تماس بگیرید و از فرمول و نحوه محاسبه قیمت دقیق این لوله ها مطلع شوید.

در واقع می توان گفت که فاکتورهای متعددی قیمت لوله های لوله پلی اتیلن آبرسانی را تغییر می دهد و شما در هنگام خرید این لوله ها باید به تمامی زوایا دقت کنید.

هر شرکتی برای تولید لوله های پلی اتیلن از مواد اولیه خاصی استفاده می کند و محصولات خود را به نحو خاصی به تولید می رساند.

بنابراین کیفیت و قیمت لوله ها به شرکت تولید کننده بستگی دارد. بنابراین بهتر است که لوله پلی اتیلن را از شرکت های معتبر خریداری کنید.

پلی تیتان صنعت یکی از نمایندگی فروش عمده انواع لوله پلی اتیلن است که به دلیل فروش مستقیم و بی واسطه پایین ترین قیمت را به مشتریان ارائه می کند.

جهت استعلام قیمت انواع لوله پلی اتیلن از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با پلی تیتان صنعت تماس حاصل نمایید.

برای خواندن مطالب درمورد قیمت لوله

قیمت  لوله پلی اتیلن  آبرسانی کشاورزی

یکی از مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن آبرسانی در صنعت کشاورزی، کاهش مصرف شدید آب می باشد. این لوله ها در حجم و ضخامت های مختلفی تولید می شود که هر کدام می تواند فشار خاصی را تحمل کند.

قطر لوله های آبرسانی بین ۱۶ تا ۳۱۵ میلیمتر می باشد و میزان فشار تحملی بین ۴ الی ۲۵ را دارد. برای این که بتوانید به صورت دقیق قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی کشاورزی را محاسبه کنید باید ابتدا انواع آن را شناسایی کنید.

لوله پلی اتیلن آبرسانی در انواع مختلف PE 36, PE 80, PE 100 وجود دارد که هر یک از این لوله ها دارای ویژگی ها و قابلیت های مختلفی می باشد.

نوع لوله و وزن آن دو فاکتوری است که بر روی قیمت این محصول تاثیر می گذارد. بنابراین شما ابتدا باید میزان فشار کاری و سایر ویژگی های مورد نظر خود را تعیین کنید و سپس بر اساس آن مناسب ترین لوله را خریداری نمایید.

جهت کسب اطلاعات کامل در خصوص انواع لوله پلی اتیلن آبرسانی از طریق شماره های مندرج در سایت با پلی تیتان صنعت تماس بگیرید.

جهت کسب اطلات و ثبت سفارش تماس بگیرید:

قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی

لوله های پلی اتیلن فاضلابی باید سطح داخلی بسیار صافی داشته باشد تا بتواند به خوبی فضولات را از خود عبور دهد.

هر چه سطح داخلی این لوله ها بیشتر باشد، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. برای این که هزینه های خرید شما کاهش یابد بهتر است که ابتدا ابعاد لوله های فاضلابی را مورد بررسی قرار دهید تا از اضافه آمدن لوله ها در انتهای کار جلوگیری شود.

با توجه به این که لوله های فاضلابی ممکن است که در بیرون از ساختمان قرار گیرد، باید در مقابل تابش آفتاب و سایر شرایط جوی مقاوم باشد.

با توجه به این که لوله پلی اتیلن فاضلابی مسئول جابجایی فضولات است، شما در هنگام خرید باید به کیفیت آن توجه ویژه ای داشته باشید تا حمل مطمئن تری رقم بخورد.

بیشترین سوالات متداول توسط کاربران

هزینه لوله HDPE چقدر است؟قیمت محصولات HDPE Pipe بین ۵۹ تا ۱۰۰ روپیه در هر متر از فوریه ۲۱ تا ژانویه ۲۲ است.
قیمت لوله پلاستیکی آب چقدر است؟قیمت محصولات لوله پی وی سی بین ۱۹۰ تا ۴۶۰ روپیه به ازای هر قطعه از فوریه ۲۱ تا ژانویه ۲۲ است.
بهترین لوله برای تامین آب چیست؟لوله‌کشی PEX یک لوله پلاستیکی انعطاف‌پذیر است که به یک انتخاب محبوب در برنامه‌های مسکونی و مشاغل کوچک تبدیل شده است. اگرچه هزینه اولیه کمی بالاتر است، اما حداقل تعمیر و نگهداری و فرآیند نصب سریع آن را به بهترین لوله برای توزیع آب در داخل ساختمان تبدیل کرده است.

قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی

قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی فشار قوی نسبت به سایر لوله ها بیشتر می باشد. همان طور که در بالا عنوان کردیم، لوله های پلی اتیلن قادر هستند که فشار خاصی را تحمل کنند.

بنابراین هر چه میزان تحمل فشاری لوله ها افزایش یابد، قیمت لوله ها نیز بیشتر خواهد شد. در این لوله ها امکان ترکیدگی و نشت کاهش پیدا کرده و لوله ها به صورت طولانی مدت می تواند کارکرد داشته باشد.

پلی تیتان صنعت لوله پلی اتیلن آبرسانی را به صورت مستقیم و بدون واسطه برای مشتریان خود به فروش می رساند

 از این رو شما می توانید بهترین و باکیفیت ترین لوله پلی اتیلن را با قیمتی بسیار مناسب از پلی تیتان صنعت سفارش دهید.

سایر محصولات پلی تیتان صنعت

قیمت لوله پلی اتیلن کابلی

لوله پلی اتیلن کابلی یکی از ارزان ترین لوله پلی اتیلن است که برای عبور کابل برق مورد استفاده قرار می گیرد.

این کابل ها که با نام لوله درجه ۲ نیز شناخته می شود، از جمله لوله هایی است که در آن تحمل فشار اهمیت چندانی ندارد زیذا فشاری به دیواره های لوله وارد نمی شود.

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

امروزه به دلیل کاهش سطح آب های ذخیره شده، همواره مهندسین در پی راه حل هایی هستند که میزان مصرف آب را کاهش دهند.

لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای یکی از بهترین راه هایی است که امروزه بخش کشاورزی را با تحویل بسیاری روبرو کرده است.

معمولا این لوله ها دارای ضخامت ۱۶ میلیمتری هستند و شما باید در هنگام خرید به قیمت و کیفیت این لوله ها توجه داشته باشید.

نگهداری از لوله های پلی اتیلن قطره ای بسیار ساده است زیرا این لوله ها مقاومت فوق العاده بالایی دارند و در برابر فشارهای بالا کمترین آسیب را می بینند.

شما می توانید به صورت مستقیم از طریق شماره های مندرج در سایت قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی را استعلام نمایید.

قیمت لوله پلی اتیلن گازی

لوله های پلی اتیلن گازی در ضخامت های مختلفی تولید می شوند و کیفیت هر کدام از این لوله ها متقاوت می باشد.

برای این که قیمت دقیق این لوله ها را محاسبه کنید باید از فرمول دقیق استفاده نمایید. شرکت پلی تیتان صنعت لیستی از قیمت لوله های پلی اتیلن آبرسانی قطره ای را در سایت خود قرار داده است و شما می توانید قیمت روز این محصولات را از این نمایندگی دریافت کنید.

قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی در تهران

افزایش روز افزون بکارگیری پلی اتیلن در صنایع به سبب آسان تر کردن عبور سیالات و … باعث بالا رفتن اهمیت آن در بازار گشته و متقاضیان بسیاری بدنبال خرید پلی اتیلن هستند در این شرایط تفاوت در جنس ،مقاومت و سایر ویژگی های مورد نظر مصرف کنندگان سبب ایجاد لیست قیمت لوله پلی اتیلن شده که از مهم ترین فاکتورهای انتخاب شدن محصول می باشد .

شرکت پلی تیتان صنعت با داشتن سابقه طولانی در حرفه خود و عرضه با کیفیت ترین محصولات پلی اتیلن در بین رقبیان همواره سعی در برطرف کردن نیاز مصرف کنندگان پلی اتیلن داشته است .

لذا در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن-  ۰۲۱۳۳۹۵۹۷۱۷  با همکاران ما تماس حاصل فرمایید یا جهت بازدید حضوری به آدرس- آزادگان ،خیابان شمس آباد،خیابان قائم آل محمد،کوی وحدت،پلاک۷و۹   – مراجعه فرمایید دوستان ما آماده پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

موقعیت مکانی شرکت پلی تیتان صنعت در تهران
سوالات متداول قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی

نحوه قیمت گذاری لوله پلی اتیلن آبرسانی در هر شرکتی متفاوت می باشد. بسیاری از شرکت ها لوله ها را به صورت کیلویی به فروش می رساند. در هنگام محاسبه قیمت لوله ها باید به ابعاد و متراژ لوله ها نیز توجه داشته باشید.

یکی از مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن آبرسانی در صنعت کشاورزی، کاهش مصرف شدید آب می باشد

لوله های پلی اتیلن فاضلابی باید سطح داخلی بسیار صافی داشته باشد تا بتواند به خوبی فضولات را از خود عبور دهد.