لوله پلی اتیلن کابلی

لوله پلی اتیلن کابلی

لوله پلی اتیلن کابلی یکی از پرکاربردترین انواع لوله پلی اتیلن است که در حفاظت از سیم های تلفن و ….بکار می رود و در قسمت بیرونی مقاومت بیشتری دارند.در این مقاله به بررسی کامل ایون نوع لوله پلی اتیلن پرداخته شده است.

فهرست مطالب

لوله پلی اتیلن کابلی چیست؟

لوله پلی اتیلن کابلی یکی از ویژه ترین و کاربردی ترین لوله در صنایع به شمار می رود. از این لوله ها برای انتقال کابل های برق مورد استفاده قرار می گیرد.این لوله ها علاوه بر کیفیت بسیار بالا از کابل های برق نیز به خوبی محافظت خواهد کرد. لوله های کابلی از نوع درجه ۲ هستند و در مقایسه با لوله های آبرسانی کیفیت پایین تری دارد.البته این موضوع را نمی توان نقصی در لوله های کابی دانست بلکه لوله های پلی اتیلن کابلی به دلیل کاربرد ضعیف تر دارای کیفیت پایین تری می باشد.این لوله ها به دو صورت شاخه ای و حلقه ای به فروش می رسد و از این شما بر اساس نیاز خود می توانید این لوله ها را خریداری کنید.لوله پلی اتیلن کابلی در فشارهای ۴ و ۶ بار موجود است و برای پوشش های کابل های مخابراتی مورد استفاده قرار می گیرد.این لوله ها در برابر بارش باران مقاومت بسیار بالایی دارد و در زمان بارش باران کاملا ایمن می باشد. البته برخی از کشاورزان نیز از این لوله ها برای انتقال آب و آبیاری زمین ها از این لوله ها بهره می برند.این لوله ها از مواد بازیافتی پلی اتیلن تولید می شود زیرا در این نوع لوله ها از داخل فشاری به ن وارد نمی شود و تنها فشار وارده از بخش بیرونی لوله ها می باشد.همچنین برای تولید این لوله ها از مواد پلی اتیلن P.E استفاده می شود و در پالایشگاه ها و تحت شرایط خاصی ساخته خواهد شد.

قیمت لوله پلی اتیلن  کابلی

لوله های پلی اتیلن از ساختاری کاملا متفاوت تولید می شود به همین دلیل نمی توان قیمت دقیقی را برای این لوله ها تعیین کرد.قیمت و کیفیت لوله های پلی اتیلن در کنار یکدیگر اهمیت پیدا می کنند. لوله های بی کیفیت نمی تواند برای مصارف صنعتی کاربردی باشد.به همین دلیل همواره توصیه می شود که پیش از توجه به قیمت لوله ها به کیفیت آن توجه کنید. موارد بسیاری بر روی قیمت لوله پلی اتیلن کابلی تاثیر می گذارد که در زیر به برخی از مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:مواد اولیه: نوع مواد اولیه و تقویت کننده های به کار رفته در تولید لوله های پلی اتیلن به صورت مستقیم بر روی کیفیت لوله ها و در نتیجه قیمت آن تاثیر می گذارد.فرآیند تولید: برای تولید لوله های پلی اتیلن از دستگاه های مدرن و پیشرفته استفاده می شود که فرایند تولید آن تعیین کننده کیفیت و مقاومت لوله ها می باشد.متراژ و ضخامت لوله ها: از دیگر فاکتورهایی که قیمت لوله های پلی اتیلن را تحت تاثیر قرار می دهد، متراژ و ضخامت لوله ها می باشد.معمولا لوله پلی اتیلن کابلی نیازی به ضخامت زیاد ندارد زیرا فشاری از بخش داخلی به این لوله ها وارد نمی شود.پلی تیتان صنعت یکی از شرکت های ارائه کننده انواع لوله های پلی اتیلن می باشد که لوله های تولیدی خود را به صورت مستقیم از درب کارخانه به فروش می رساند. بر این اساس شما می توانید ارزان ترین لوله پلی اتیلن را از این فروشگاه سفارش دهید. جهت استعلام قیمت تنها کافیست تماس بگیرید.

کاربرد لوله های پلی اتیلن کابلی

لوله پلی اتیلن کابلی بالاترین کاربرد را در صنعت مخابرات دارد. بنابراین بسیاری از سیم و کابل های مهم در داخل این پوشش قرار می گیرد.بنابراین این لوله ها نیازی به تحمل باری فشاری زیادی ندارد و تنها کافیست که در برابر ضربات بیرونی مقاوم باشد.با قرارگیری سیم و کابل ها در داخل لوله های پلی اتیلن کابلی در هنگام بارش باران و رعد و برق امکان اتصالی و قطعی برق وجود ندارد.بنابراین کیفیت در این کابل ها بسیار حائز اهمیت است. البته این تنها کاربرد لوله پلی اتیلن کابلی نیست بلکه برخی از کشاورزان نیز از این کابل برای جابحایی و انتقال آب به زمین های کشاورزی و آبیاری باغات بهره می برند.

انواع لوله های پلی اتیلن کابلی

لوله پلی اتیلن کابلی به دو صورت شاخه ای و کلاف تولید و وارد بازار می شود. این لوله ها در سایزها و کلاس های مختلفی وجود دارد که هر کدام برای محافظت از سیم و کابل در شرایط خاص مورد استفاده قرار می گیرند.برای این که مناسب ترین لوله پلی اتیلن کابلی را در اختیار داشته باشید بهتر است ابتدا نیازهای خود و شرایط جوی محیط را مورد بررسی قرار داده و بر اساس آن مناسب ترین لوله را خریداری کنید. کارشناسان پلی تیتان صنعت در این راستا می توانند به شما مشاوره دهند.

برای خواندن مطالب درمورد لوله پلی اتیلن

فروش لوله پلی اتیلن کابلی در تهران

پلی تیتان صنعت یکی از نمایندگی های فروش انواع لوله های پلی اتیلن در شهر تهران است که دارای شعب مختلف در مناطق مختلف تهران می باشد.این نمایندگی محصولات سفارشی را به صورت مستقیم و بدون واسطه برای مشتریان ارسال می کند به همین دلیل قیمت این لوله ها ارزان تر از سایر فروشگاه ها می باشد.تمامی لوله های پلی تیتان صنعت به صورت استاندارد تولید شده اند و به همراه گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا می باشند تا خریداران از کیفیت و سلامت آن اطمینان حاصل نمایند. جهت سفارش تنها کافیست تماس بگیرید.

مزیت لوله پلی اتیلن کابلی

لوله های پلی اتیلن کابلی مزایای بسیاری دارد که به شرح زیر می باشد:این لوله ها در برابر عوامل طبیعی مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد و می تواند به خوبی از سیم و کابل ها محافظت کند.این لوله ها در برابر ترک خوردگی و شکنندگی بسیار مقاوم بوده و بسیار سبک است.لوله های کابلی در مقایسه با سایر لوله های پلی اتیلن ارزان تر است و شما می توانید با قیمت مناسب تری این لوله ها را تهیه کنید.با وجود این که لوله های کابلی از نوع درجه ۲ هستند ولی از مقاومت و دوام بالایی برخوردار می باشند و برای مدت طولانی کارکرد خواهند داشت.این لوله ها در شرایط اسیدی به خوبی می توانند از سیم و کابل ها محافظت کنند.منعطف بودن لوله های کابلی نصب آن را سریع و راحت کرده است.همچنین این لوله ها عایق خوبی در برابر جریان های الکتریکی است و از این رو الکتریسیته را از خود عبور نخواهد داد.
لوله پلی اتیلن کابلی

دلیل درجه ۲ بودن لوله های کابلی چیست؟

لوله های درجه ۲ در واقع مقاومتی پایین تر از سایر لوله های پلی اتیلن دارند. با توجه به این که لوله های کابلی برای آبرسانی استفاده نمی شود، نیازی به تحمل فشار باری زیادی نیست.

بنابراین تنها کافیست که لوله های پلی اتیلن کابلی در برابر شرایط بیرونی مقاومت باشد.

مشخصات لوله پلی اتیلن کابلی

لوله های پلی اتیلن کابلی نوعی از لوله های پلیمری هستند که از جنس پلی اتیلن می باشد.

بخش داخلی این کابل ها صاف و بدون موج است ولی بخش بیرونی این لوله ها به صورت موج دار تولید می شوند تا در برابر ضربات بیرونی از خود مقاومت نشان دهند.

این لوله ها ضخامت های مختلفلی دارند و برای محافظت از سیم و کابل ها بهترین گزینه به شمار می روند.

خرید لوله پلی اتیلن‌ کابلی

با توجه به این که لوله های کابلی پوششی برای قرارگیری سیم و کابل می باشند، در صورتی بی کیفیت بودن می توانند خطرآفرین باشند.

به همین دلیل در هنگام خرید این لوله ها باید به کیفیت و مقاومت لوله ها توجه داشته باشید. شرکت پلی تیتان صنعت این افتخار را دارد که باکیفیت ترین و مرغوب ترین لوله پلی اتیلن را با شرایط بسیار بسیار ویژه در اختیار خریداران عزیز قرار دهد. جهت سفارش این لوله ها با این نمایندگی تماس حاصل نمایید.

عمر لوله پلی اتیلن کابلی چقدر است؟

شاید گمان کنید که به دلیل درجه ۲ بودن لوله های کابلی این لوله ها عمر پایینی دارند.

در صورتی که این طور نیست و لوله های پلی اتیلن کابلی در برابر تابش آفتاب و انواع شرایط جوی مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهند. بر این اساس عمر این لوله ها بسیار طولانی بوده و ماندگاری بسیار بالایی دارند.

مراکز عرضه لوله پلی اتیلن کابلی

لوله های کابلی در بسیاری از مراکز فروش انواع کابل های پلی اتیلن عرضه می شود. ولی اصلی ترین فاکتور خرید این لوله ها استاندارد بودن آن ها می باشد.

بنابراین نمی توان این لوله ها را از هر فروشگاهی خریداری کرد و برای خرید این محصول بهتر است به مراکز معتبر مراجعه نمود.

پلی تیتان صنعت یکی از بزرگ ترین و معتبرترین مراکز ارائه دهنده انواع لوله پلی اتیلن کابلی در ایران است که محصولات خود را به سراسر کشور ارسال می کند.

جهت سفارش لوله های کابلی همراه با گارانتی با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

لوله پلی اتیلن کابلی در تهران

افزایش روز افزون بکارگیری لوله پلی اتیلن کابلی در صنایع به سبب آسان تر کردن عبور سیالات و … باعث بالا رفتن اهمیت آن در بازار گشته و متقاضیان بسیاری بدنبال خرید لوله پلی اتیلن کابلی هستند در این شرایط تفاوت در جنس ،مقاومت،قیمت و سایر ویژگی های امورد نظر مصرف کنندگان سبب انتخاب شدن محصول می شود .

شرکت پلی تیتان صنعت با داشتن سابقه طولانی در حرفه خود و عرضه با کیفیت ترین محصولات پلی اتلین در بین رقبیان همواره سعی در برطرف کردن نیاز مصرف کنندگان لوله پلی اتیلن کابلی داشته است .

لذا در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن-  ۰۲۱۳۳۹۵۹۷۱۰  –با همکاران ما تماس حاصل فرمایید یا جهت بازدید حضوری به آدرس- آزادگان ،خیابان شمس آباد،خیابان قائم آل محمد،کوی وحدت،پلاک۷و۹   – مراجعه فرمایید دوستان ما آماده پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

سوالات متداول لوله پلی اتیلن کابلی

این لوله ها در برابر ترک خوردگی و شکنندگی بسیار مقاوم بوده و بسیار سبک است.

این لوله ها در شرایط اسیدی به خوبی می توانند از سیم و کابل ها محافظت کنند.

 لوله های پلی اتیلن کابلی در برابر تابش آفتاب و انواع شرایط جوی مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهند. بر این اساس عمر این لوله ها بسیار طولانی بوده و ماندگاری بسیار بالایی دارند.

لوله پلی اتیلن کابلی بالاترین کاربرد را در صنعت مخابرات دارد.