لوله پلی اتیلن 80pe

لوله پلی اتیلن ۸۰pe

فهرست مطالبلوله پلی اتیلن۸۰pe چیست؟

لوله پلی اتیلن۸۰ چیست و چه کاربردی دارد؟  لوله پلی اتیلن ۸۰ یکی از محصولات پلیمری به شمار می رود که مشخصات منحصر به فردی دارد. این لوله با فرایند خاصی به تولید می رسد که به آن اکستروژن می گویند. مواد اولیه در این روش وارد محفظه شده و به وسیله فشار زیادی که به آن وارد می گردد از قالب خارج شده و در قطرها و ضخامت های مختلفی ارائه خواهد شد. مدرن و قدرت دستگاه اکستروژن و خلوص مواد اولیه به کار رفته در تولید این لوله ها به صورت مستقیم بر روی کیفیت آن ها تاثیر می گذارد. بر اساس استانداردهای تعریف شده لوله پلی اتیلن۸۰ اغلب در تولید لوله های دو جداره کاروگلیت کاربرد دارد. معمولا این لوله ها در سیستم آبرسانی کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. نحوه تولید این لوله ها اهمیت بسیاری دارد و برای این که لوله تولید شده بتواند مدت زیادی مقاومت کند بهتر است که از شرکت های معتبر خریداری شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های مندرج در سایت با پلی تیتان صنعت تماس بگیرید.

قیمت لوله پلی اتیلن۸۰pe   

لوله پلی اتیلن۸۰pe  دارای مواد دانسیته پایینی است و از این رو نسبت به لوله پلی اتیلن ۱۰۰ قیمت مناسب تری دارد. ضخامت و وزن این لوله ها متفاوت بوده و بر اساس آن قیمت گذاری لوله پلی اتیلن pe80 انجام می شود. برای این که قیمت دقیق این لوله ها را برآورد کنید ابتدا باید نیازهای خود را مورد بررسی قرار دهید و بر اساس آن لوله را انتخاب کرده و قیمت آن را محاسبه نمایید.

قیمت لوله پلی اتیلن pe80 بر اساس نوسانات قیمت ارز تغییر می کند. به همین دلیل باید در هنگام خرید قیمت آن را استعلام کنید. برند لوله ها اهمیت بسیاری دارد به همین دلیل باید لوله های خود را از نمایندگی های مجاز خریداری نمایید. پلی تیتان صنعت یکی از نمایندگی های مجاز فروش انواع لوله پلی اتیلن است که لوله های خود را با مناسب ترین قیمت به فروش می رساند. شما تنها با یک تماس می توانید قیمت روز و دقیق لوله های پلی اتیلن ۸۰ را دریافت کنید.

کاربرد لوله پلی اتیلن۸۰pe   

لوله های پلی اتیلن ۸۰ یکی از لوله های بسیار کاربردی و ارزشمند است که با استفاده از آن می توان بسیاری از سیالات را جابجا کرد. یکی از بیشترین کاربرد لوله پلی اتیلن pe80 در سیستم آبرسانی کشاورزی دارد. در واقع بسیاری از سیستم های آبرسانی باغات و زمین های کشاورزی با استفاده از این لوله آبیاری شده است. این لوله ها مقاومت بسیار بالایی در برابر انواع شرایط جوی و ضربه را دارد و می تواند تا مدت های طولانی برای شما کاربرد داشته باشد. البته از این لوله ها نیز می توان در زهکشی، انتقال آب ساختمان، انتقال آب فاضلاب، آب آشامیدنی و ... استفاده کرد.

برای خواندن مطالب درمورد لوله پلی اتیلن ۱۰۰pe

مشخصات لوله پلی اتیلن۸۰pe   

لوله پلی اتیلن pe80 می تواند ۴ تا ۲۰ بار فشار را تحمل کند. این لوله ها به صورت کلافی و شاخه ای به فروش می رسد. البته برخی از شرکت ها نیز این لوله ها ها را بر اساس وزن لوله قیمت گذاری کرده و به مشتریان ارائه می کنند. بر این اساس شما پیش از اقدام به خرید این لوله ها باید روش خرید را نیز انتخاب کنید. این لوله ها در ابتدا از جمله یکی از پرکاربردترین لوله های پلی اتیلن موجود در بازار بودند ولی با پیشرفتی که در زمینه تولید محصولات پلیمری شاهد بودیم لوله های پلی اتیلن ۱۰۰ به بازار عرضه شد و کارکرد لوله های ۸۰ را کاهش داد. لوله های پلی اتیلن ۸۰ دارای ضریب ایمنی ۱.۲۵ هستند و در شرایط دمایی ۲۰ درجه می توانند کار کنند. این لوله ها کیفیت مناسبی دارند و از آن می توان در آبیاری مزارع و تحت شرایط سخت استفاده کرد. علاوه بر آن لوله پلی اتیلن۸۰ در صنعت گازرسانی نیز کاربرد دارد.

لوله پلی اتیلن80pe

مزایای لوله پلی اتیلن۸۰pe   

لوله های پلی اتیلن ۸۰ دارای مزایای بسیاری است که به شرح زیر می باشد:

این لوله ها کیفیت بسیار بالایی دارند و به صورت کاملا استاندارد تولید می شود.

لوله های ۸۰ در لیست لوله های مقاوم قرار دارند و می توانند کیفیت خود را در برابر انواع شرایط جوی حفظ کنند.

لوله پلی اتیلن۸۰pe  دارای چقرمگی بوده و به دلیل انعطاف پذیری بالا می تواند به راحتی در تمامی مکان ها نصب شود.

قابلیت جوشکاری را نیز می توان از دیگر مزایای لوله های پلی اتیلن ۸۰ در نظر گرفت.

لوله پلی اتیلن۸۰pe  به صورت کامل با محیط زیست سازگار هستند.

قیمت این لوله ها بسیار مناسب  می باشد و از نظر اقتصادی کاملا به صرفه است.

عدم نشت و ترکیدگی در لوله های ۸۰ باعث کاربردی شدن این لوله ها در سیستم آبرسانی شده است.

این لوله ها به دو صورت کلافی و شاخه ای به فروش می رسد.

لوله های ۸۰ می توانند در فشارهای نه چندان بالا از خود مقاومت نشان دهند.

تفاوت لوله پلی اتیلن۸۰pe و ۱۰۰pe

لوله پلی اتیلن۸۰pe  در ابتدای ورود به بازار با استقبال بسیار زیادی مواجه شد و در لیست پرفروش ترین لوله های پلیمری قرار گرفت. ولی پس از تولید لوله های پلی اتیلن ۱۰۰ به دلیل ویژگی های بسیار خاص و منحصر به فرد و برتری که نسبت به سایر لوله های پلیمری، لوله پلی اتیلن۸۰pe  از بازار حذف و لوله های ۱۰۰ جایگرین آن شد. لوله های پلی اتیلن pe80 و پلی اتیلن ۱۰۰ هر دو از جنس پلیمر هستند و در سیستم آبرسانی مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع لوله های pe100 تکمیل شده لوله های pe80 است و همچنان نیز در بسیاری از صنایع از لوله های ۸۰ استفاده می شود. ولی برای مکان هایی که نیاز به لوله های بسیار مقاوم و باکیفیت است معمولا لوله پلی اتیلن ۱۰۰ کاربرد بیشتری دارد.

یکی از مهم ترین تفاوت بین این دو لوله، مقاومت بسیار بالای لوله پلی اتیلن ۱۰۰ نسبت به لوله پلی اتیلن ۸۰ می باشد. همچنین این لوله ها ضخامت بیشتری نیز دارند و می توانند در برابر ضربه از خود مقاومت نشان دهند.

لوله پلی اتیلن ۱۰۰ در مقایسه با لوله های ۸۰ دارای قدرت بیشتری بوده و عملکردی بیشتر و بهتر از لوله های ۸۰ دارد. لوله پلی اتیلن ۱۰۰ دارای دیواره های نزک تری است و از این رو می تواند فشار کاری بیشتری را تحمل کرده و سیالات را با فشار بیشتری از خود عبور دهد. همچنین عبور فاضلاب از این لوله ها بهتر و راحت تر انجام می شود.

میزان مقاومت لوله پلی اتیلن ۱۰۰ در مقایسه با لوله پلی اتیلن ۸۰ بیشتر بوده و در شرایط دمایی بالاتری نیز می تواند بدون ترک خوردگی و نشت به کارکرد خود ادامه دهد.

لوله پلی اتیلن۸۰pe دارای دانسیته پایین تری نسبت به pe100 می باشد و از این رو لوله های ۱۰۰ مقاومت بیشتر و کارکرد بهتری دارد. لوله های pe80 در صورتی که تحت فشار قرار گیرند مقاومت کمتری نسبت به pe100 خواهند داشت.

از دیگر تفاوت بین لوله پلی اتیلن۸۰pe با لوله پلی اتیلن pe100 قیمت این دو محصول است. با توجه به ویژگی های برجسته و بهتر لوله های ۱۰۰ نسبت به لوله های ۸۰ این لوله ها قیمت بیشتری دارند و برای خرید آن باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. بر این اساس در صورتی که به مقاومت فشاری و حرارتی بالایی نیاز ندارید می توانید لوله های ۸۰ را خریداری کنید.

برای خواندن مطالب درمورد  اتصالات لوله پلی اتیلن

خرید لوله پلی اتیلن۸۰pe

با توجه به تمامی ویژگی ها و مشخصاتی که در بالا به آن اشاره کردیم قطعا تا این بخش از مقاله متوجه شده اید که کدام یک از لوله ها برای شما مناسب تر هستند. بنابراین در هنگام خرید لوله پلی اتیلن ۸۰ باید به کیفیت دستگاه اکستروژن، میزان خلوص مواد اولیه به کار رفته در تولید این لوله ها، پایین بودن درصد دوده این لوله ها و کیفیت ساخت و استاندارد بودن لوله های ۸۰ توجه داشته باشید. در صورتی که لوله های بی کیفیت خریداری کنید هزینه پرداخت شده شما هدر رفته و لوله ها پس از مدتی فرسوده می شوند. به همین دلیل بهتر است به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید.

پلی تیتان صنعت یکی از نمایندگی های بسیار معتبر در زمینه فروش انواع لوله های پلی اتلین است که با سال ها خوش خدمتی و ارائه انواع لوله های باکیفیت و مقاوم توانسته رضایت مشتریان را به خود جذب کند و در این زمینه موفقیت های بسیاری را بدست آورده است. تمامی لوله های تولید شده در این شرکت دارای نشان استاندارد بوده و ویژگی ها و مشخصات این لوله ها بر روی بسته بندی آن درج شده است. بنابراین جهت سفارش بهترین و باکیفیت ترین لوله پلی اتیلن۸۰pe از طریق شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید

 یکی از بیشترین کاربرد لوله پلی اتیلن pe80 در سیستم آبرسانی کشاورزی دارد. 

 این لوله ها کیفیت بسیار بالایی دارند و به صورت کاملا استاندارد تولید می شود. لوله های ۸۰ در لیست لوله های مقاوم قرار دارند و می توانند کیفیت خود را در برابر انواع شرایط جوی حفظ کنند.

لوله پلی اتیلن pe80 می تواند ۴ تا ۲۰ بار فشار را تحمل کند .

لوله های پلی اتیلن ۸۰ دارای ضریب ایمنی ۱.۲۵ هستند و در شرایط دمایی ۲۰ درجه می توانند کار کنند