لیست قیمت لوله پلی اتیلن

لیست قیمت لوله پلی اتیلن

لیست قیمت لوله پلی اتیلن بسته به ویزگی هایی مانند کیفیت ، کارایی و… تفاوت هایی دارند .این لوله ها با وجه به کارایی که در انتقال سیالات دارد از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند.

 به همین جهت هزینه صرف شده  برای این لوله ها نکته پر اهمیتی است که ما در این مقاله به بررسی کامل این مورد پرداخته ایم. 

فهرست مطالب


لیست قیمت لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن ، لوله های مقاوم و کاربردی هستند که برای انتقالات سیالات به خصوص مایعات و گاز به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از ویژگی ها و مزایای این لوله می‌توان به بارگیری و حمل و نقل آسان، مقاومت بالا در برابر خوردگی و مواد شیمیایی، ماندگاری و عمر زیاد، انعطاف پذیری و نصب راحت اشاره نمود.

وجود این ویژگی ها و در کنار عملکرد مناسب و فوق العاده لوله های پلی اتیلن و همچنین مقرون به صرفه بودن خرید لوله پلی اتیلن ، موجب شده تا استفاده و کاربرد این لوله ها به شکل گسترده در صنعت رواج پیدا کند.

بنابراین علاوه بر میزان کیفیت و کارایی، قیمت و هزینه ها آنها نیز بسیار مورد توجه افراد فعال در حوزه صنعت قرار دارد.

عموما قیمت های انواع لوله پلی اتیلن به صورت ثابت و معین نمی‌باشد. علت آن نیز وجود فاکتورهای مختلفی است که در تولید لوله پلی اتیلن تاثیر دارند. برخی از این عوامل موثر در لیست قیمت لوله پلی اتیلن شامل:

 • نوع لوله پلی اتیلن و کاربرد آن
 • مواد اولیه به کار رفته در تولید لوله پلی اتیلن و قیمت آنها
 • میزان کیفیت و استانداردهای موجود
 • برند و کارخانه تولیدی لوله پلی اتیلن
 • سایز بندی و اندازه های لوله ها

لیست قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی

کاربرد لوله های پلی اتیلن در انتقال فاضلاب یکی از کاربردهای اصلی این لوله ها می‌باشد. سیستم‌ های زیرساخت فاضلاب در طول زمان به دلیل ترکیبی از عوامل فیزیکی و شیمیایی خراب می‌شوند.

شکست این ساختارهای حیاتی می‌تواند اثرات اجتماعی، زیست محیطی و اقتصادی عمده ای ایجاد کند. برای اجتناب از چنین مشکلاتی، محققان تلاش کردند تا روش‌ های ارزیابی وضعیت زیرساخت را برای حفظ شبکه ‌های لوله فاضلاب در شرایط مطلوب توسعه دهند.

استفاده از لوله پلی اتیلن علاوه بر جلوگیری از نشت و خرابی دارای مقاومت مناسب و عمری طولانی می‌باشد و بنابراین بهترین گزینه برای سیستم فاضلاب خواهند بود.

قیمت لوله پلی اتیلن فاضلاب مانند سایر قیمت لوله های پلی اتیلن به عوامل اصلی مانند قیمت مواد اولیه پلی اتیلن، هزینه نیروی کار، هزینه های جاری و عملکرد کارخانه بستگی دارد.

با این حال، اغلب تولید کنندگان از ارائه لیست لوله پلی اتیلن فاضلابی خودداری می‌کنند و در واقع به دلیل افزایش سایز، تغییر قیمت مواد اولیه و پیشنهاد قیمت بنا به درخواست مشتری، ارائه لیست قیمت به صورت روزانه امکان پذیر نمی باشد.

از جمله لوله های پلی اتیلن مورد استفاده در سیستم فاضلاب می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • لوله پلی اتیلن تک جداره
 • لوله پلی اتیلن دوجداره موجدار
 • لوله پلی اتیلن کروگیت اسپیرال

لازم به ذکر است که با توجه به نوع لوله ذکر شده و کاربرد و میزان کیفیت آن قیمت لوله پلی اتیلن فاضلاب مشخص خواهد شد. بنابراین این موارد را مد نظر قرار دهید.

محصولات مشابه:

لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی

با توجه به اینکه بخش بزرگی از مناطق کشور نواحی خشک و بیابانی تشکیل داده است و از طرفی دیگر خشکسالی های اخیر، کمبود آب در اغلب این نواحی به یک مشکل بزرگ تبدیل شده است.

نه تنها سیستم آبرسانی در این نواحی مورد اهمیت قرار دارد، بلکه در صنایع دیگر نظیر کشاورزی و… نیز مورد توجه قرار گرفته است.

اما عوامل زیادی وجود دارد که موجب خرابی لوله و اتصالات آن در سیستم های تامین آب می‌شوند. در حالت کلی خرابی در شبکه های آبرسانی می تواند ناشی از سه عامل اصلی محیطی، عملیاتی و ساختاری باشد.

این عوامل مستلزم کنترل و نظارت مستمر است که باید در تمام مراحل عملیات، از طراحی تا انتخاب مواد، از نصب تا تعمیر و نگهداری در نظر گرفته شود.

از این رو مسئولان استفاده از لوله های پلی اتیلن آبرسان را یکی از گزینه های موثر در این زمینه دانسته و اغلب از این نوع لوله ها برای آبرسانی به کار می‌برند.

دلیل آن نیز این است که لوله‌های پلی اتیلن آبرسانی به دلیل خصوصیات پلیمری برای انتقال مایعاتی که دارای ذرات معلق ساینده می‌باشند؛ بسیار مناسب بوده و در سایز‌ها و فشار‌های گوناگون تولید و عرضه موجود هستند.

بنابراین لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی بسته به اینکه برای انتقال آب شرب است یا خیر و همچنین برخی عوامل کلی در مورد لوله های پلی اتیلن و سایز اندازه مورد نظر به صورت متفاوت می‌باشند.

لیست قیمت لوله پلی اتیلن

لیست قیمت لوله پلی اتیلن پرفشار قوی

لوله پلی اتیلن پر فشار قوی (HDPE) لوله‌ های پلی اتیلن با مواد pe 80 و فشار کاری ۱۰ یا با لوله ای با همان فشار و سایز ولی با مواد pe 100 ساخته می‌شوند.

این لوله ها به دلیل استحکام و مقاومت دمناسبی که دارند؛ کاربردهای مختلفی را نیز دارا می‌باشند. از کاربردهای لوله های پلی اتیلن پرفشار قوی می‌توان به انتقال گاز، انتقال فاضلاب های صنعتی و شهری، آبیاری های تحت فشار قطره ای یا متحرک اشاره نمود.

در حالت کلی از این لوله ها برای انتقال آب با فشار قوی استفاده می‌شود و معمولا به دو شکل کلافی و شاخه ای هستند.

لازم به ذکر است که میزان تحمل فشار آنها در دو نوع فشارهای ۱۰ اتمسفر و ۱۶ اتمسفر PE80 و PE100می‌باشند که با توجه به کاربرد در اندازه های مختلف ارائه می‌شوند.

با توجه به توضیحات ارائه شده در خصوص لوله پلی اتیلن فشار قوی می‌توان گفت که قیمت آنها به عوامل متعددی بستگی دارد. برخی از این عوامل شامل:

 • میزان تحمل فشار: به این صورت که اگر میزان فشار متحمل شده در این لوله ها بیشتر بادی؛ در نتیجه وزن آن بیشتر و در نهایت قیمت نیز بالاتر خواهد بود. به عبارت دیگر قیمت لوله پلی اتیلن و وزن آن رابطه مستقیم با فشار کاری آن لوله دارد.
 • اندازه و سایز لوله های پلی اتیلن پرفشار قوی
 • کیفیت تولید و استاندارد
 • قطر و ضخامت لوله ها
 • برندی تولیدی

بهتر است با توجه به میزان اهمیت و کاربرد مهم این لوله ها به چند نکته در هنگام خرید توجه فرمایید. نوع گرید به کار رفته در تولید لوله ها، تاریخ تولید، نوع PE، استانداردهای لازم و کارخانه تولیدی از جمله این نکات هستند.

بیشتریت سوالات پرسیده شده توسط کاربران

قیمت لوله HDPE چقدر است؟قیمت محصولات HDPE Pipe بین ۵۹ تا ۱۰۰ روپیه در هر متر از فوریه ۲۱ تا ژانویه ۲۲ است.
لوله پلی چقدر است؟اندازه لوله پلی اتیلنPE100 را می توان در طیف گسترده ای از قطر لوله از ۱۶ میلی متر تا ۲۰۰۰ میلی متر تولید کرد. حتی قطرهای بزرگتر با توسعه قالب های اکستروژن مناسب امکان پذیر است. با این حال، محدوده رایج اندازه لوله ها از ۳۲ میلی متر تا ۱۲۰۰ میلی متر است.
لوله HDPE کدام شرکت بهترین است؟Ori-Plast به عنوان یکی از بهترین شرکت های لوله و اتصالات HDPE در هند شناخته شده است. ما حمل و نقل آب آشامیدنی پلاستیکی پیشرفته و همچنین محصولات سیستم زهکشی را تولید می کنیم. محصولات Ori-Plast در انواع و اندازه های مختلف برای پاسخگویی به طیف گسترده ای از نیازها عرضه می شوند.

لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

همان طور که از نام آن مشخص است از این نوع لوله های پلی اتیلن برای آبیاری های تحت فشار به صورت قطره ای استفاده می‌شود.

این لوله های جزء مقاوم ترین و بهترین لوله های پلی اتیلن هستند که دلیل آن نیز میزان کیفیت بالای مواد اولیه به کار رفته در تولید آنها می‌باشد.

این لوله های مقاومت بالایی در برابر اشعه های مادون قرمز و پرتوهای خورشیدی داشته و دارای انعطاف پذیری بالایی نیز می‌باشند.

وجود این عوامل در کنار مقاومت آنها در برابر خوردگی، مواد شیمیایی (کودهای کشاورزی) از مزیت های لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای به شمار می‌آیند.

در حال حاضر با توجه به گستردگی کشاورزی در کشور و کمبود منابع آبی استفاده از روش های آبیاری قطره ای مورد استقبال وسیعی قرار گرفته است.

استفاده فراوان این لوله ها موجب شده تا قیمت آنها به یکی از فاکتورهای مهم برای اغلب افراد مبدل گردد.

اکثر تولیدکنندگان لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای را بر اساس فاکتورهای مشخصی ارائه می‌کنند که برخی از این فاکتورها شامل:

 • میزان کیفیت و نوع مواد اولیه
 • قیمت مواد اولیه تعیین شده در بورس
 • هزینه تولید
 • محاسبه براساس سایز، ضخامت و طول
 • هزینه های باربری و تخلیه
 • نوسانات ارز

در حالت کلی قیمت لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای همانند لوله های پلی اتیلن دارای نوساناتی است که اغلب متاثر از صنعت پتروشیمی خواهد بود.

لیست قیمت لوله پلی اتیلن گاز رسانی

لوله های پلی اتیلن گاز رسانی دارای مزایای بی نظیری هستند که موجب شده تا در دهه های اخیر انقلابی جدی در این عرصه بوجود آورند.

کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آنها، مقاوم در برابر اشعه ماورای بنفش خورشید، مقاومت در برابر خوردگی و نشتی، نصب آسان و بدون نیاز به جوشکاری در کنار مقاومت در برابر سرما و گرما از مزایای این نوع لوله ها به شمار می‌آیند.

لیست قیمت لوله پلی اتیلن گاز رسانی نیز همانند دیگر لوله های پلی اتیلن متفاوت بوده و به عوامل متعددی بستگی دارد. این عوامل شامل:

 • نوع مواد اولیه و قیمت آنها
 • قطر لوله
 • سایز و اندازه لوله های پلی اتیلن گاز رسانی
 • میزان فشار گاز متحمل شده
 • وزن لوله پلی اتیلن گاز رسانی
 • میزان انعطاف پذیری
 • استانداردهای لازم

لیست قیمت لوله پلی اتیلن در تهران

افزایش روز افزون بکارگیری پلی اتیلن در صنایع به سبب آسان تر کردن عبور سیالات و … باعث بالا رفتن اهمیت آن در بازار گشته و متقاضیان بسیاری بدنبال خرید پلی اتیلن هستند در این شرایط تفاوت در جنس ،مقاومت و سایر ویژگی های مورد نظر مصرف کنندگان سبب ایجاد لیست قیمت لوله پلی اتیلن شده که از مهم ترین فاکتورهای انتخاب شدن محصول می باشد .

شرکت پلی تیتان صنعت با داشتن سابقه طولانی در حرفه خود و عرضه با کیفیت ترین محصولات پلی اتیلن در بین رقبیان همواره سعی در برطرف کردن نیاز مصرف کنندگان پلی اتیلن داشته است .

لذا در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن-  ۰۲۱۳۳۹۵۹۷۱۰  –با همکاران ما تماس حاصل فرمایید یا جهت بازدید حضوری به آدرس- آزادگان ،خیابان شمس آباد،خیابان قائم آل محمد،کوی وحدت،پلاک۷و۹   – مراجعه فرمایید دوستان ما آماده پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

موقعیت مکانی شرکت پلی تیتان صنعت در تهران
سوالات متداول لیست قیمت لوله پلی اتیلن
 • لوله پلی اتیلن تک جداره
 • لوله پلی اتیلن دوجداره موجدار
 • لوله پلی اتیلن کروگیت اسپیرال
 • نوع لوله پلی اتیلن و کاربرد آن
 • مواد اولیه به کار رفته در تولید لوله پلی اتیلن و قیمت آنها
 • میزان کیفیت و استانداردهای موجود
 • برند و کارخانه تولیدی لوله پلی اتیلن
 • سایز بندی و اندازه های لوله ها

قیمت لوله پلی اتیلن فاضلاب مانند سایر قیمت لوله های پلی اتیلن به عوامل اصلی مانند قیمت مواد اولیه پلی اتیلن، هزینه نیروی کار، هزینه های جاری و عملکرد کارخانه بستگی دارد.